Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális, hogy felkavart a...

Normális, hogy felkavart a kislányom első születésnapja?

Figyelt kérdés
Az ünneplésen túl kicsit visszagondoltam az elmúlt egy év örömeire és nehézségeire. Kicsit elérzékenyültem, sok mindenen mentünk keresztül, sok szép dolog volt, de sok nehézség is. Most érzem azt, hogy már könnyebb. Felkavartak az emlékek :(
2014. nov. 1. 22:06
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Az en lanyomnak is nemsokara lesz de mar most kavarognak bennem az erzesek ha ragondolok, hogy mindjart egy eves lesz. Szerintem ez normalis :-)
2014. nov. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%

Fogalmam sincs, engem egyáltalán nem kavart fel.

Most lesz 2 éves a lányom, örülök neki, hogy milyen nagylány már, de most se érzek semmi felkavarót.

2014. nov. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
22%
Nem normális.
2014. nov. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Sztem a felkavart erre nem jó szó! Sztem ennek nem felkavarónak kéne lennie!


Hirtelen akartam írni h én mit mondanák rá, de most meg azért sem tudom:( na majd ha eszembe jut leírom!

2014. nov. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
21%

babám még nincs 1 éves, de én meg a babakorszakot nem tudom elengedni még mindig.

nagyon kevésnek érzem, hogy csak 1 évig babázhatok, utána már gyerek valahol.

már most hiányzik minden nap.

néha csinálok videot, visszanézve már az is fáj, hogy ez mekkora semmi mindazok mellett ami örömet még kapok tőle, szóval később már csak ennyi marad, pár video és kép :(


jönnek az utolsó napok.

amikor utoljára emeltem fel.

amikor utoljára szoptattam.

amikor utoljára pelenkáztam, fürdettem.


persze biztos lesz sok új első nap is, első anyáknapja :)

de szerintem én végig fogok mindent könnyezni.

2014. nov. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
90%
Én nem azt a szót használnám rá, hogy felkavart. Ez is egy "mérföldkő", ahol az ember kicsit visszanéz és elgondolkodik. Amúgy nekem vegyes érzéseim voltak, mert imádtam, hogy pici csecsemő, és néha kívánom, hogy tartson sokáig a babakorszak. Ugyanakkor meg jó látni, ahogy fejlődik okosodik, és azt kívánom, lássam egészségben és boldogságban felnőni.
2014. nov. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
53%
Igen. Vége a babakornak. Innentől szokták számolni a kisgyerekkort, ami merően más lesz, mint amit magatok mögött hagytok. Mi Januárban leszünk 1 évesek és azt hiszem, én is elsírom majd magam. Addig élvezem még kicsit a babázást, bár már kezdünk járni és a maga 78 cm-vel nem is annyira babás már a fiam, de a tudat jó, hogy még az én kis babócám.
2014. nov. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!