Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiúnak első születésnapjára...

Kisfiúnak első születésnapjára milyen ajándékot lehet adni, ami könnyebb, mint fél kiló?

Figyelt kérdés
Postán lesz feladva. Semmi ötletem nincs.
2014. nov. 2. 21:21
 1/6 anonim ***** válasza:
33%
Egy plüss maci teljesen tökéletes és aranyos is. :)
2014. nov. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Body, sapka, zoknicskák, bébi könyv, plüssállat, műanyag szafari állatok, fürdő játékok, homokozó készlet. Ezeket szerintem még becsomagolni sem nehéz, és súlyban valószínűleg fél kiló alatt vannak.
2014. nov. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Fisher-Price szundi pajti fiú kutyus szerintem tökéletes ajándék lenne, nagyon sok mindent tud, most akciós a tescoba 3890Ft-ért lehet venni! :)
2014. nov. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom ki az az elmebeteg, aki lepontozta az első választ. Egy maci! Egy éves gyereknek hahóóó!!! Nem egy általános iskolásnak!!! Balfékek.
2014. nov. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha rámész vaamelyik online bolt honlapjára (a legtöbb helyen lehet életkor szerint szűrni), máris sok ötleted lesz.

Pl. lehet lassan kreatívkodni (méhviasz kréta, ujjfesték, mágneses rajztábla), maradandó ajándék vmi egyszerűbb hangszer (síp, dob, csörgő, nyomogatható billentyűs), építőjáték (duplo, kocka), logikai (fogantyús puzzle, formabedobó), fürdőjátékok és persze kisautó, mesekönyv... Nem baj, ha olyasmit küldesz, ami csak később lesz rendeltetésszerű használatban, csak ne lenyelhető legyen és bírja, ha földhöz vágják :)

2014. nov. 3. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Fogantyús puzzlere gondoltam én is, de azért reméltem ti is tudtok ötletet adni, és igen:)
2014. nov. 3. 07:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!