Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rossz szokás, vagy vigyem...

Rossz szokás, vagy vigyem orvoshoz?

Figyelt kérdés

A fiam 4 hónapos, szopizás közben pár napja mindig csavargatja a füleit, de van, mikor napközben is, amikor nem eszik. Már néha úgy megcsavarja, hogy az nekem fáj. :)

Nem nyűgös, de engem már kicsit idegesít. Lehet, hogy csak felfedezte a fülét, vagy fájhat neki?


2010. jan. 26. 19:41
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja, és hiába adok szopi közbe a kezébe bármit, vagy teszem oda a kezem a füléhez, ellöki a kezem, a játékot megfogja és azzal együtt csavargatja közben a fülét.
2010. jan. 26. 19:42
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is ezt csinálta ilyen idősen, kérdeztem a dokit, azt mondta, hogy felfedezte a fülét. Annyi, hogy még a szemét is piszkálta sokat.
2010. jan. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia,nálunk is így volt az elején,már sokszor olyan vörös volt a kis füle!

Már 9,5 hónapos,most a haját piszkálja!

Mindig piszkálnak vmit,életkori sajátosság!

Szép estét

2010. jan. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem minden babának van egy fülpiszkálós korszaka. Ha nem nyűgös, nem fáj neki, csak játszik.
2010. jan. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Csak azért idegesít egy kicsit, mert anyukámat és anyósomat is kérdeztem, azt mondták, hogy mi nem csináltuk (vagy csak nem emlékeznek rá:D). Néha már tényleg tiszta vörös neki, meg ha picit nagy a körme, akkor kimarja. Pedig 3-4 naponta vágom a körmét. Akkor majd kinövi. :D
2010. jan. 26. 20:18
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam is csinálta ezt. Aztán áttért az én mellbimbóm tekergetésére. Ezt a szokását a mai napig megtartotta. Apa mindig azon röhög, hogy az egyikből szopik a másikat morzsolja. Nem tudom leszoktatni róla.
2010. jan. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém akkor csinálja ezt, amikor álmos.
2010. jan. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!