Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nálatok mikor aludt először a...

Nálatok mikor aludt először a baba a nagyinál?

Figyelt kérdés
A kisfiam 20 hónapos, egyre többször felmerül, hogy valamelyik nagymamánál töltse az éjszakát, de szerintem ez még nagyon korai. Nálatok hogy volt?
2014. nov. 3. 14:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Más-más válaszokat fogsz kapni, leginkább azért, mert erre a gyerekek máskor érnek meg, és a szülők is!

Tehát nincs erre pontos időpont.


Első lányom pl. csak 3 évesen aludt ott a nagyszülőknél, a kisebbik lányom viszont sokkal hamarabb, mert látta, hogy nagytesó ott maradhat, és sírt, hogy ő is ott akar maradni. :)

Úgyhogy ez teljesen változó. Függ a körülményektől, a gyerektől, a nagyszülőktől és persze a szülőktől is.

2014. nov. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Igen, ez főleg a gyerkőctől függ. Az én fiam 2 éves múlt mikor először egyedül anyukáméknál maradt, rögtön 3 éjszakát. Akkor született a tesója, kórházban voltunk. Nagyon izgultam, de az égvilágon semmi gond nem volt, nagyon jól érezte magát, élvezte, hogy minden körülötte forog :-)
2014. nov. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
14 hónaposan maradt ott először éjszakára is. Semmi gond nem volt Vele. :)
2014. nov. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Le leszek pontozva, de a fiam 6 hónaposan aludt ott először úgy, hogy egy egész napra elmentünk. Semmi gond nem volt. Igaz, szinte napi kapcsolatban voltak születésétől kezdve, aludt már nálunk előtte a nagyi,hogy elmentünk pár órára.
2014. nov. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Három gyermekem van, mind egy éves kora után aludt először anyukáméknál és semmi gond nem volt. Anyósomnál pedig négy évesek elmúltak a nagyok ,mikor először voltak hajlandóak ott aludni.A legkisebb még nem aludt anyósnál...
2014. nov. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
6 hónaposan. Én végigizgultam az estét meg a másnapot. Babám eláztatta a szobájukat a pancsolással, gond nélkül végigaludta az éjszakát, reggel vigyorogva kelt, és egész nap jókedvű volt :)
2014. nov. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
22%

22 hónapos. Még nem aludt egyik nagyszülőnél se.

Majd jövőre.

2014. nov. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
2 éves kora körül aludt először ott a fiam a nagyszülőknél. Előtte nagyon ragaszkodott a saját kis ágyához, de akkor már semmi gond nem volt.
2014. nov. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
19 hónaposan, nem volt semmi gond vele.
2014. nov. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
51%
Először 9 hónaposan aludt anyósomnál, semmi gond nem volt. Heti szinten járkálunk át amúgy is mert közel lakik, szóval eléggé otthon érzi magát ott is.
2014. nov. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!