Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha valaki úgy születik hogy...

Ha valaki úgy születik hogy már mozgásséreült akkor az anya nem érez semmilyen mozgást terhessége alatt?

Figyelt kérdés
Ezt uh-n látják? Biztos van ilyen nem?
2014. nov. 3. 15:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerinted, aki mozgássérült, az nem tud mozogni?

Az uh-n látják, ha fejlődési rendellenesség okozza, igen.

De számtalan más is okozhat mozgássérültséget, nem csak csontfejlődési rendellenesség. Szerintem nagyon kevés a háttértudásod a témában, olvass még utána kicsit!

2014. nov. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
Toroltetheted a valaszomat ettol meg ha egy kicsit ugy AGGYAL belegondolnal te is rajonnel mekkora hulyeseget irtal. Hogy a fenebe ne mozogna a baba azert mert pl csipoficamos vagy ilyemi.. uristen!! remelem te meg tanulsz es olvasol par konyvet mielott teherbe esel!!
2014. nov. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért NE érezne?
2014. nov. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Senki nem azt mondta hogy csípőficamos. Habem hogy teljesen mozgássérült. Nem kérdezhetek?

Amugy nem én töröltem a válaszod. Enyém is törölve lett.

2014. nov. 3. 16:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Olyan, aki csak fekszik, mint egy darab fa, és sem tudatosan nem képes egyik végtagját sem mozgatni, sem spontán rángásai nincsenek nagyon ritkán születik, meg merem kockáztatni, hogy szinte soha.
2014. nov. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!