Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy reagál a babátok ha nem...

Hogy reagál a babátok ha nem jó a fürdővíz hőmérséklete?

Figyelt kérdés
mennyi idős?
2014. nov. 3. 19:08
 1/9 anonim ***** válasza:
29%
Fel eves, dobbenten nez. De ritka, mert infras pisztollyal merjuk, tizedes pontossagig mer.
2014. nov. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
26%
Mielött beleteszem a gyereket, ellenörzöm, ezért nem tudom hogy reagálna.
2014. nov. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Mi is ellenőrizzük előtte, így ritkán fordul elő, de szintén döbbenten néz :D. 3 hónapos
2014. nov. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
én is szoktam, csak a szobában fürdetek és több edénnyi vízet szoktam bevinni, így mire végzek addigra nem érzem rendesen a víz hőét. egyszer volt hogy kicsit beletettem, pár másodperc után sírt, ez egyértelmű volt. de már 2x is csinált olyat hogy annyira kapálózik, ficánkol, lubickol ránézésre tetszik neki, néha mosolyog is meg felsikolt... de eddig 1x volt hogy a jónál kicsit hűvösebb most meg picit melegebb volt, mind a kettő ennyire tetszik neki? vagy mért csinálj ezt?
2014. nov. 3. 19:22
 5/9 anonim ***** válasza:
Mennyi idős? Nem lehet hogy most kezd ráérezni, hogy milyen pancsolni? :)
2014. nov. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Javaslom az infrás pisztolyt, gyorsan és egyszerűen mér.
2014. nov. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
16 hónapos, néha véletlen kicsit melegebbet engedek, sír és menekül a kádból. A hideg egyáltalán nem zavarja. Kicsiként is sírt, ha túl meleg volt.
2014. nov. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

2 hónapos: nagyon sír

20 hós: menekül a kádból

Amúgy én is mérem, de volt, h picit melegebb lett, kézzel nem éreztem jól. De ez csak a nagynál fordult elő, picinél 37 helyett 38,2 lett és nem tetszett neki. :(

2014. nov. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

2,5 hónapos a fiam. lehet hogy most kezdi élvezni, nincs is vele bajom, :) nagyon aranyos mikor ficánkol és még jobban örülök mert legalább kifárassza magát :)

mi csak kb szoktuk mérni, van a kád alján egy kis tájékoztató, kis fejek mutatják hogy milyen a víz, tehát közel sem pontos.

majd megnézem ezt a mérő pisztolyt, köszönöm a tanácsot.

2014. nov. 3. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!