Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rossz anya vagyok, ha hagyom...

Rossz anya vagyok, ha hagyom a 8 hetes babámat sírva elaludni az ágyában?

Figyelt kérdés
10 percnél tovább nem hagyom sírva az ágyban, ha nem alszik el, de van amikor már olyan álmos, hogy attól nem tud aludni és ilyenkor csak ez marad. Ettől rossz anya vagyok? (20 vagyok és első babám)
2014. nov. 3. 20:49
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
45%
igen
2014. nov. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
70%
Ennél azért több kell ahhoz, hogy rossz anya legyél, de azért én nem hagynám sírni. Ringasd, simogasd, dúdolj, susogj...stb Ezer módja van annak, hogy megnyugtasd. Hidd el úgy sokkal hamarabb alszik el.
2014. nov. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
24%
Nem vagy rossz anya! :) hagyni kell sírni a kicsiket, feltéve ha nincs betojva, és nem éhes... persze ez nem azt jelenti hogy állandóan...de lehet és szerintem kell is néha hagyni! mert különben hozzászokik hogy állandóan kikapod és mint egy Pavlovi reflex tudatosulni fog benne pár hónap alatt hogy akkor úgyis vele foglalkozol, ha Ő bömböl... sógornőm most ezzel szív! állandóan fel volt kapva a gyereke, és most szinte moccanni sem tud tőle sehova (másfél éves már a gyerek!) - nekem kettő gyerekem van és hiába mondtuk a férjemmel együtt hogy hagyni kell a piciket néha sírni...most szív rendesen!
2014. nov. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
70%
Ilyen pici babát nem hagyunk sírni!! (2-es voltam)
2014. nov. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
54%

3-as! Egy kicsit utána nézhetnél a dolgoknak! Egy ilyen pici babát nem lehet elrontani!

Tuti, hogy nincs gyereked! Leghamarabb is 6 hónap körül kezdenek "hisztizni".

2014. nov. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
46%

Igen! 8 hetes babát nem hagyunk sírni, tessék felkelni hozzá és megszoptatni. Gondolom javarészt este csinálod ezt.

Kár volt 20 évesen gyereket szülnöd, szegény kisbaba.

2014. nov. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
45%
Bocsi! 2 gyerekem van...és bizony van olyan szitu (gondolom elképzelni sem tudjátok!) hogy nem tudsz odamenni és felkapni! szóval ha valaki nem veszi fel attól nem lesz rossz anya! MIVEL ÍRTA is a kérdező hogy 10 PERCNÉL TOVÁBB NEM HAGYJA - én erre írtam ezt! arra a 10 percre!!! olvassátok már el néha ha válaszoltok mielőtt fikáztok másokat!
2014. nov. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
61%
Ne hagyd sírni, ha már nagyon bepörgette magát ki kell zökkenteni. Adj neki egy kis vizet, ringasd, hintáztasd, énekelj, kapcsolj be valami zenét, amire hirtelen odafigyel és abvagyja a sírást, akkor pedig jöhet a ringatás. Próbálkozz! Tudom, hogy nehéz, nekem is nagyon nehezen alvó babám van, már 9 hónapos és még bőven segítenu kell neki az elalvásban, de nem azért csinálja, mert ki akar szúrni veled! az lll-hu-ról olvass cikkeket!
2014. nov. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
40%
5-10 perc siras belefer! nem vagy rossz anya az en babam nagyon rossz alvo volt sehogy se birt magatol elaludni. aztan egyszer a kimerultsegtol megtorve ugy hagytam 5 percre hogy sirt (nem zokogott csak ugy sirdogalt). nem, nem aludt el 5 perc alatt de majdnem. na ezen felbuzdulva betettem a pihenoszekbe hogy ringatva legyen es megint ott hagytam. igy el is aludt magatol. par hetig igy altattam mikor mar semmi nem valt be. aztan par nappal ezelitt kiprobaltam hogy Az agyaba hagyom 5-10 percre. es gyonyoruen el aludt ott is. de o mar 3 honapos, fejlettebb az alvokaja. kezd elte is nyugodtan szoktatni az onallo alvasra. de sose sirjon tobbet 5 percnel. ha csak nyuszog, raplizik az nem baj, de ne zokogjon.
2014. nov. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
65%

ha hiszitek ha nem, van olyan baba aki se ringatasra se cicire se dudolasra nem alszik el. nem rossz anya a kerdezo. ha az lenne, nem foglalkoztatná annyira se hogy itt megkerdezze.

kerdezo meg kell tanulnod felismerni az "alvasi kapukat". idoben elkapni amikor mèg nem túl fáradt az alváshoz. 2-3 hét és elkezdi dorzsolni a szemét akkor majd jobban felismered.

2014. nov. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!