Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves babának mit tennétek...

1 éves babának mit tennétek adventi naptárba?

Figyelt kérdés
2014. nov. 3. 21:59
 1/7 anonim ***** válasza:
56%

Semmit.

Minek?

Szerintem még bőven ráér. Egy egy éves gyerek még nem sokat fog fel ebből.

Bár, ha valaki szeretne huszonnégy napon keresztül kis játékokat ajándékozni, azt is megteheti.

2014. nov. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

kölesgolyót...

de megmondom őszintén 2 gyerekem van és eszembe sem jutott,hogy 1 évesen adventi naptárazzunk velük...

2014. nov. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Az egészből semmit nem fog még fel. Minek?
2014. nov. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Amikor a fiam 1 éves volt, nem értette, hogy naponta csak 1 ajándék van, így hanyagoltuk is az egészet. Először tavaly élvezte, akkor 3 éves volt.

1 évesen minden fakkot akart azonnal. Úgyhogy szerintem is felesleges még.

2014. nov. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A fiam 2 évesen kapott először adventi naptárat.

4,5 éves volt, amikor megszületett a húga. Az első évben még meg tudtuk magyarázni, a kicsinek miért nincs, de a második évben, (tehát amikor a kicsi 1 éves volt), már közölte velünk a nagy, hogy az angyalok idén nem hagyják ki a hugit sem, mint tavaly. Így kapott ő is.

Babakekszet, hajcsatot, hajgumit kapott, illetve vettem egy készlet Duplo-t (rózsaszínt, mert olyan eddig nem volt [link] ebből pakoltam bele naponta 1-2-3 db-ot (a maradékot a karácsonyfa alá tettük).

Már 1 évesen is keresgélte, a bátyja lelkesen segített neki, így nem bántuk meg.

Most volt a 2. szülinapja, hasonlókat tervezek most is.

2014. nov. 4. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekünk egy fa vonatunk van, 24 fiókkal. Minden este megjelenik. A nagyobbik 2 éves volt, amikor vettük, 1-1 szem kekszet szoktam belerakni becsomagolva. Most, hogy nagyobbak, lehet hogy apró csokikat veszek (pl a nagyon pici Milkát, ami dobozban szokott lenni) és csak az aktuális napit rakjuk bele.
2014. nov. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Az 1 éves mellett van még egy 3 és egy 6 évesem is. A nagyok kérték, hogy a picinek is csináljak adventi naptárat.

A keksz tök jó ötlet, az lesz neki minden napra. Köszönöm!

2014. nov. 4. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!