Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit éreztek/gondoltok, amikor...

Mit éreztek/gondoltok, amikor egy picike, koraszülött babáról láttok "inkubátoros, mindenhonnan csövek lógnak" képet nyilvános (pl: facebook) helyen?

Figyelt kérdés
2014. nov. 4. 21:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
Hogy milyen jó hogy màr itthon vagyunk, ès remèlem nem ismètlődik meg...
2014. nov. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%
Összeszorul a szívem.
2014. nov. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%
Arra gondolok, hogy vajon egészséges, életképes felnőtt lesz-e belőle?
2014. nov. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
77%
hogy a jó Isten megtartotta őt és célja van vele :) es szivből kivanom hogy teljes elete legyen
2014. nov. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
28%
azt, hogy nincs természetes szelekció
2014. nov. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Nagyon foglalkoztat most ez a kérdés. Nemrég született ismeretségi körben egy koraszülött baba. Szülei pár naponta tesznek fel képet fb-ra.

Az én kislányom is korababa volt. Amíg le nem került róla és ki nem került belőle minden cső, én nem csináltam róla képet. Csak én mehettem be hozzá, és örökre a szívembe vésődtek azok a képek, nem akartam, hogy bárki is így lássa. Férjem ezt elfogadta.

Vajon megbánom később, hogy nem fényképeztem le akkor? Most 1 éves, egyenlőre nem hiányolom azokat a képeket a családi albumból.

2014. nov. 4. 21:52
 7/16 anonim ***** válasza:
90%
Az én babámról is készültek képek, de eszem ágába nem jutott feltenni faceebookra, csak a szűk család látta a képeket. Én azóta se mertem megnézni a képeket (most 4 hónapos) akkora sokk volt az a 10 nap míg bent volt. Szerintem egy pár évig nem is fogom megnézni, ugyanúgy ahogy a terhességem alatt készült képekre se tudok ránézni, sajnos ez van:(...
2014. nov. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
75%
Nem hiszem, hogy megbánod. Én sem tennék fel képet. Szerintem gusztustalan. Ennyire erővel egy intenzíven fekvő betegről is fel lehetne tenni.
2014. nov. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
92%
Annak az apró emberkének semmi méltósághoz való joga nincsen?
2014. nov. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
85%
en pont azt mint az elso valaszolo ! A kisfiam 34 hetre szuletett 2220 g es 46 cm volt. 3 hetig voltunk bennt, am egy evnek tunt. hala istennek semmi gind nem volt vele se lelegeztetes, se csovek, gyomorszondaja volt masfel hetigbutanna mar cumisuvegbol evett. Viszont voltak ott olyan babak akikre ha raneztem majd megszakadt a szivem. en csak csodalni es felnezni tudok axokra akinek koraszulott gyermekuk van, mert nekik nagyoh sok indent ki kell biriuk, es nem adjak fel egy percre sem.
2014. nov. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!