Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Láttam már hogy kenguruba...

Dorys1992 kérdése:

Láttam már hogy kenguruba vitték a babát és biciklin. Így lehet vinni őket? Mert így azért csak gyorsabb egy kicsit.

Figyelt kérdés
2014. nov. 6. 20:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Ilyen időben nem lehet, meg ha fúj a szél. De nyáron és tavasszal persze hogy lehet. De nem csecsemőt hanem 3-4 hónapost. Ennél kisebbet szerintem ne
2014. nov. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nekem a 6 hónapos a pícurom. Nem is rossz időben gondoltam. Köszönöm
2014. nov. 6. 20:45
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Olvasd végig, érdemes:

[link]

2014. nov. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
nekünk volt kengurunk, 4-5 hónaposan imádta a lányom, és nekem is könnyebb volt, mint kézben cipelni, mert imádott nézelődni. szerintem szeretik a babák, bár én nem ültem volna bringára a kicsivel, féltem volna, hogy elesek, vagy bármi.. inkább nem. viszont a múltkor láttam egy nőt, hordozókendőben vezetett. ... hát nem tudom. szerintem vannak szituk, amikor akármennyire is jó a hordozás, azért a gyerek biztonsága előrébb való.
2014. nov. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
KRESZ nem tér ki rá, de én nem vinném. Gondold el, elesel és agyonnyomod...
2014. nov. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vinném, nehezebb így biciklizni neked is, balesetveszélyes, szerintem ki lehet bírni azt a kis időt, amíg járni kezd, bringázás nélkül is. Amúgy nagy bringás vagyok, de gyerekkel nem. Anyám eltörte a lábamat véletlenül, a küllővel 1 éves koromban, ilyen hátulra szerelhető gyerekülésen vitt, én meg szépen beügyeskedtem a lábam a küllők közé, neki se volt jó, nekem sem.
2014. nov. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem vinném így. BAlesetveszélyes, megterhelő, még nagyobb hátizsákkal is óvatosan kell biciklizni, mert apró mozdulatoknál is a súlyelosztás változhat, könnyű elesni, leesni. Nem hiszem el, hogy kényelmes a gyereknek. És azt sem hiszem el, hogy egy otthon lévő kismamának ennyire ne legyen ideje, hogy sétáljon a gyerekkel.

Egyébként szabálytalan is, csak bicikli ülésben lehet gyereket vinni biciklin.

2014. nov. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
igen gondolj csak bele hogy felsir vagy hany egyet, egy pillanatra is elterelodik a figyelmed, konnyen baj lehet.
2014. nov. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Te vagy az az anyuka, aki korábban is írt ki kérdést, hogy hordozóban lehet-e biciklin vinni a babát?

Az én hajszálaim akkor is égnek álltak, de a hordozókendős biciklizés még hátborzongatóbb. Szerintem ne vidd! Nagyon balesetveszélyes. Hordoztad már a babád? Ha igen, tudhatod, hogy mennyire vigyázni kell rá, minden apró mozdulatát érzed, szinte minden idegszáladdal rá összpontosítasz. Legalábbis az elején. Így biciklire ülni, figyelni a forgalomra lehetetlen, és felesleges kockáztatni a testi épségeteket.

2014. nov. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9-es vagyok. Most látom, hogy kengurura gondoltál, nem kendőre. Viszont ez semmit nem változtat a dolgon.
2014. nov. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!