Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit éreztetek mikor először...

Mit éreztetek mikor először aludt nagyinál a babátok?

Figyelt kérdés

Szüleim most vitték el. Holnap hozzák vissza. De olyan rossz érzés hogy nincs itt. Persze valahol jó mert kettesben lehetek párommal és pihenhetünk.

15 km re laknak nem is messze. De már most hiányzik.

Az a legszebb, hogy nem ez az első alaklom hogy ottalszik. Csak eddig mi vittük ki és úgy jöttünk el hogy nagyban benne volt a játszásban, most lekísértük őket és a szemem láttára vitték el. Olyan furcsa érzés.

1 éves mult.

Ti mit éreztetek ilyenkor? Nektek is hiányzott?( gondolom).


2014. nov. 8. 11:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%

Enyém már 2 éves,de én alig várom hogy az oviszünetbe lepasszolhassuk végre egy-egy hétre anyámékhoz/apámékhoz :D

Hiányozna persze,de rettentő megterhelő ám már 2 éve itthon vele,mert nekem minden rokonom 160 km-re,páromnak meg egy nagynénje van itt akivel én találkozok,de ő idős már,nem hagynám rá a gyereket.

2014. nov. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%
Az első gyereknél pánikot, nem is tudtam igazán élvezni az időt kettesben a párommal. Most hogy már három van, alig várom hogy néha nélkülük legyünk.
2014. nov. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
20%
3 éves koruk előtt nem aludtak anyunál. Anyósnál meg csak a középső, ő is kb. 10 évesen. Egy évesen eszünkbe sem jutott.
2014. nov. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%
Azt éreztem, hogy "hú, de jó, be tudom fejezni az ebédem, lesz időm vacsorázni és végre azt nézek a tévében amit akarok". 2 kislányom van, imádom őket, de néha olyan jó fellélegezni! :-)
2014. nov. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
59%

Mindig örülök ha picit elviszik a nagyszülők a kisfiúnkat mert feltöltődünk az idő alatt, meg jó kettesben lenni de amikor elviszik... sírni tudnék... Nem tudom hogy miért. Aggódom érte pedig tudom hogy nagyon jó helyen van. Hiányzik is pedig előtte már alig vártam hogy valaki kicsit elvigye és nyugi legyen...

Szerintem ez természetes. Amúgy csak akkor van ez amikor elviszik, utána 2-3 órával már nem aggódom és jól elvagyunk.

2014. nov. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
6%
Ha mi megyünk el otthonról a férjemmel(pl:két hete elmentünk egy moziba utánna vacsira)akkor nem olyan gáz mert akkor terelődik a figyelmem de ha elmennek a mamához a férjemmel csak tengünk lengünk az üres házban és folyton a gyerkszobába pillantgatunk befelé!Nekem olyankor olyan mintha a fél karom hiányozna!
2014. nov. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Furcsa volt, néha be is néztem a gyerekszobába, hogy mi ez a nagy csönd??? aztán mindig leesett, hogy jah... :D Aggódtunk is rendesen, hogy mi lehet vele, mit csinálhat, sikerül elaltatni? ilyesmiken, de szerencsére nem volt semmi gond.

Persze tök jó is volt, elmentünk moziba:)

2014. nov. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kettős érzés volt. Hiányzott, de boldog voltam, hogy kettesben vagyunk a férjemmel.


Meg nosztalgikus is: eszembe jutott, amikor én voltam a nagyszüleimnél gyerekként. Imádtam velük lenni, boldog vagyok és hálás, hogy ez az érzés a gyerekemnek is megadatik.

2014. nov. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
56%

Bár 1 évesen már nem baba,megkönnyebbültem kicsit,hogy kettesben töltjük az estét,először 1 év körül aludt egyedül anyukámnál ,de már 2-3 hónaposan is volt olyan,hogy este a nagyszülőknél volt(mikor ellátogattunk hozzájuk másik városba) még mi elmentünk valahova,vagy anyukám aludt nálunk. Mindegyiknél ugyanolyan nyugodt voltam( persze hiányzott nekünk),tudtam,hogy jó kezekben van mi meg kicsit kikapcsolódhatunk.Imád a nagyszülőkkel lenni,pl most nyáron(3 évesen) egy teljes hetet töltött egyedül anyukámmal,Ő szerette volna ,nagyon jól érezték magukat,hozzáteszem azért fiatalok a nagyszülők.

Kapcsolódjatok ki,jól fog esni,természetes,hogy hiányzik,nincsen gond,szerintem a gond akkor van ha a szülő képtelen elengedni és zokog,hogy nincs otthon a gyerek.

2014. nov. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az első ott alvásnál én nem tudtam felszabadulni, nem tudtam élvezni, hogy csak ketten vagyunk. Éjjel is füleltem a gyerekszobába, mire rájöttem, hogy felesleges :)
2014. nov. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!