Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is volt így? Gagyogás-c...

Másnak is volt így? Gagyogás-csuklás három hónapos?

Figyelt kérdés

Amint van egy kis jó kedve a három hónapos babámnak és elkezd "beszélgetni", nem kell fél perc és már csuklik is... :(

Másnak is volt így? Mitől lehet ez?


2014. nov. 8. 11:51
 1/4 anonim ***** válasza:
félre nyel, vagy épp rosszul vette a levegőt! szerintem elfog múlni! de ha nagyon zavar kérdezz rá az orvosotoknál vagy a védőnőél
2014. nov. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen nálunk is ez van. Ahogy kacagni kezdeni, abban a pillanatban csuklik. Én kérdeztem a gyerekorvost és pont azt mondta amit az első ír, hogy összezavarodik olyankor a légzés és a nyelés. Nagyon sajnálom olyankor, de nem lehet vele mit tenni, én olyankor szoktam adni neki pár korty vizet, néha segít néha nem.
2014. nov. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne izgulj, az én kislányom is ezt csinálta. Kb. 5 hónapos volt, mikor elmúlt neki, és ő is akkor kezdett el csuklani, mikor a legjobban nevetett. A kicsiket nem zavarja, legalábbis nálunk nem volt probléma a csuklás. :-) Most 8 hónapos, de pont a napokban megint előfordult, hogy a nagy nevetés áttért csuklásba, de pár perc, és el is felejtettük.
2014. nov. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy válaszoltatok, akkor nem izgulok, csak első babám, es bár megpróbálok nem paramami lenni, néha nem sikerül... :)
2014. nov. 8. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!