Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet a 3 hónapos babám baja?

Mi lehet a 3 hónapos babám baja?

Figyelt kérdés
Nyugtalanabbul alszik, sírva ébred, 10-20 percig is vigasztalnom kell, mire megnyugszik. (Tápszeres) A kaja sehogy nem jó, éhes, kiköpi, aztán eszik, nagyon mohón. Aztán megnyugszik, majd eltolja... Alig tudom megetetni. Akkor csinálta ezt az étellel, mikor nem volt elég meleg neki, de ennél már nem merem melegebbre csinálni. Néha meg rendesen eszik, semmi baja. Eddig másfél órát ébren volt 2 evés közt, nappal 3 óránként evett. Most állandóan nyűgös, álmos, dörgöli a szemét, ásítozik, ha leteszem az ágyba nyafog. Kézben sem jó, igazából semmi nem jó. Éjjel szépen alszik, néha ébred, de kis simogatásra visszaalszik, nem éhes. A hasfájást most nőtte ki, egyedül kakil, nem kell lázmérőznöm 1 hete. Nem látom, hogy hasfájás lenne, eddig volt, de most elmúlt. A foga a doktornő szerint 1 hónapon belül kint lesz, sokat rágja az öklét, folyik a nyála. Ez indokolná a leírtakat? Láza nincs és semmi egyebet nem látok rajta.
2014. nov. 8. 16:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a foga lesz, még akkor is ha esetleg még nem látszik. Mikor nyűgös, kend be az ínyét Dologéllel, hogy ne kínlódjon annyit.
2014. nov. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ezt a Dologélt lehet recept nélkül kapni? 3 hónapos kaphatja?
2014. nov. 8. 16:18
 3/8 A kérdező kommentje:
Most nézem, 4 hónapos kortól lehet sajnos.
2014. nov. 8. 16:19
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen kapható recept nélkül, és kenhető 3 hósnak. Én is azt használtam/használom mindkét gyerekemnek. Nincs benne lidokain mint a Dentinoxban, ezért jobb a Dologél. Így naponta többször is kenhető a baba ínyére, amennyiszer csak szükségesnek találod.
2014. nov. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
mintha csak a mi helyzetünket írtad volna le. nekem is 3hónapos a fiam, kb 1 hete eszik így.
2014. nov. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Elképzelhető az is hogy fáj a torka,vagy a füle!ez lehet a fogátol is. Lágalábbis nálunk ez a felállás volt.
2014. nov. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Akkor veszek holnap ilyen Dologélt és meglátjuk.
2014. nov. 8. 18:35
 8/8 A kérdező kommentje:
Úgy néz ki, hogy nem a foga miatt volt. A kakilás kínozza ilyenkor. Eddig segíteni kellett neki, most viszont rájött hogy kell nyomni. Gondolom feszíti a hasát, érzi az ingert és enne is, mert éhes, de közben minden falattal egyre jobban feszül a pocak. Este sikerült kinyomnia a termést és határtalanul boldog volt, onnantól nem volt ilyen gond vele. Tegnap viszont újra ezt csinálta és ismét a kaka oldotta meg a helyzetet. :)
2014. nov. 10. 08:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!