Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5-6 hónapos babám miért nem...

5-6 hónapos babám miért nem eszik?

Figyelt kérdés
Már 3 hete szenvedünk minden etetésnél, már tisztára kivagyok. Reggel evett 180-at ma azóta semmit.4 hónaposan elkezdtünk kanállal enni, hozzátáplálási, kitartottam, de végigordította es elkezdtem cumisüvegből adni, izeg mozog rajta, ordit, rágcsálja, nem hajlandó enni. De az ujját az szopizza ezerrel... Tanácsokat szeretnék kèrni...
2014. nov. 8. 17:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Jön a foga. Ilyenkor nem jól esznek. Kenjed neki Dologéllel.
2014. nov. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk is az volt 2-től 4 hónapos koráig.Csak akkor még cumisüvegezett.(lefejt tejet adtam neki). Nem kellett,feszelgett,szenvedett,ordított stb. Cumisüveget is váltottunk,mindent megpróbáltunk,pedig hasfájós sem volt.

Én is megpróbáltam a hozzátáplálást 4 hónaposan,mert nálunk néma refluxa volt(szültésétől kezdve és ezt tudtuk,sűrítettük a tejet és így is).Mivel nem fogadta a kanalat,ráhagytam,most 5 hónaposan kezdtem el újra és imádja.

A tej még mindig vissza jön(visszanyeldesi) sokszor,de a "normális kaja" az bent marad.

Nem lehet refluxos esetleg?Az marja a nyelőcsövét,lehet nem is jön vissza(vagyis nem látod,mert visszanyeli,ahogy nálunk is) és ezért nem eszik.

Nálunk ez volt az első ok.Most,5 hónapos múlt és elutasítja a tejet.Egy hét szenvedés után kénytelen vagyok neki tápszert adni a reggeli etetés kivételével(akkor még megeszi,de ma már ott is gyötrődött). Másképp nem eszik egész nap csak ordít,mert éhes.Kérdezz rá a dokinál a refluxra bővebben!

2014. nov. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!