Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen idöközönkent kakil egy...

Milyen idöközönkent kakil egy anyatejes baba (vagyis mi a normalis)?

Figyelt kérdés
azert kerdem mert az en babam hetente vagy meg ritkabban kakil es nagyon folyekonyat ez normalis vagy vigyem orvoshoz?
2014. nov. 10. 19:31
 1/4 anonim ***** válasza:
anyatejesnél az is normális ha minden etetés után, az is ha naponta 1 szer, de még az is, hogy több napig nem kakil. HA ettől nem érzi rosszul magát, akkor felesleges aggódni, valószínűleg maximális hasznosítja az tejet.
2014. nov. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az enyém (3hetes) naponta 3-5 alkalommal (éjjel is van, hogy kétszer) kakil, de nekem a védőnő azt mondta, hogy anyatejes babánál a napi 6, de a 6 naponta egy széklet is normálisnak számít.

Mondjuk nekem a kisfiam is ilyen sokszor kakilt, ő is szintén anyatejes volt, szóval az ellenkezőjéről nincs tapasztalatom.

2014. nov. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
az enyem ugyanezt csinalja 3 hetes kora ota. 4-5 napont hig, szinte narancssarga kaki. most megdolt a rekord 8 napig nem kakilt. de a haziorvos szerint még a 10 nap is rendben van ha amugy jo kedvu es van pisi.
2014. nov. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A miénk az elején hetente egyszer kakilt, aztán beállt, hogy 5 naponta mindig. Inkább folyékonyat kakilt, de nem hasmenéseset, illetve akkor kakilt általában, amikor levettem a pelust, nem folyt, de nem is kemény volt.
2014. nov. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!