Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális hogy 8 honapos...

Normális hogy 8 honapos kislányom még 3* eszik éjjel? Ha tapszer helyett vizet adok neki akkor fél óra mulva ujra fent van. Na ha teát adnék azt meginná az egeszet csak akkor reggelre általaban átvan ázva!

Figyelt kérdés
2014. nov. 11. 06:31
 1/8 anonim ***** válasza:
37%
Ha teát kap,akkor is milliószor felkel inni? Ha csak megissza és alszik,akkor adj teát és vegyél éjjelre vastagabb pelust,pl a tesco zöld csomagolásosát.De neki már nem kéne éjjel ennie.Nem eszik nappal keveset?Csak akkor tudod leszoktatni az éjjeli evésről,ha nem kap tápszert.Megpróbálhatnád megtanítani egyedül inni csőrösből teát és hátha kiszolgálja magát éjjel.
2014. nov. 11. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
Nem normális
2014. nov. 11. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
Nincs tul meleg a szobajaban?
2014. nov. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
23%
Én lányom is 2-3-szor eszik éjszaka, pedig 10 hós, szopik mondjuk, a vizes cumisüveget úgy köpi ki, hogy csak repül. Ezek szerint nem normális...
2014. nov. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
8 hónaposan még az én lányom is evett ennyiszer (igaz,anyatejet).Lehet,hogy fogzik,vagy valóban éhes.Én adtam neki,amikor kért,és mindenféle leszoktatás nélkül magától leszokott róla.
2014. nov. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én ezt a pontozást úgy kivenném az oldalról,mint a huzat,mert nevetséges,hogy lehúzzák össze-vissza a válaszadókat.Ha valakinek nem tetszik,hogy egy 8 hósnak nem kéne ennie éjjel,akkor az etesse az övét.Ha a lepontozó a kérdező,akkor meg ne tegyen fel idióta kérdéseket,ha nem tetszik a válasz.
2014. nov. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6-os, akkor írj ide, múltkor linkelték nekem is, baromira unom ezt a szar pontozást, én írtam is ide.

http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__gyik__6252481-..

2014. nov. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Lencsibaba0121 ***** válasza:
Nézd, szerintem semmi gond nincs azzal, ha egy ilyen kicsi gyerek még felkel éjszaka és eszik.... Az én kicsim 16 hónapos és nincs egy hete, hogy nem kel fel éjszaka enni. Eddig 2-szer kelt, egy éves kora előtt fix-en háromszor. Én nem adtam neki teát, ha éjszaka kel, a vizet nem fogadta el, tehát nem szomjas volt. Szerintem adj neki enni, ha éhes! Majd leszokik magától az éjszakai kelésekről, ha itt az ideje! :)
2014. nov. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!