Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4-5 hónapos tápszeres babád...

4-5 hónapos tápszeres babád mit eszik, hányszor és hány óránként?

Figyelt kérdés
2014. nov. 11. 10:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Még csak a tápszert fogadja el. Most kezdtem kóstoltatni a levekkel, pépekkel, de még nem nagyon "kapott rá" az ízére. :) 4 óránként eszik, de van, hogy 5-6 óra eltelik és csak akkor kéri...Ilyenkor már kivagyok, mert szerintem már éhesnek kellene lenni-e, de nem az és elképzelem, hogy ha nem eszik, akkor biztos beteg, majd elkezd fogyni, stb...:) Pedig tudják ők, hogy mikor mennyit kell enniük, de mégis... Nálatok hogy van? 4 és fél hónapos
2014. nov. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én is kisfiam is 4,5hónapos,-második baba de ennek ellenére túl tudom aggódni a dolgokat én is,nem is kicsit :-) Az én hibám meg az hogy ragaszkodni próbálok az időpontokhoz,holott tudom hogy nem gép szegény..de állandóan a védőnő szavai kattognak a fejemben:legalább 5-6x kell ennie.Na de hogyan??Nálunk lehetetlen ezt betartani,mert egyszerűen nem kell neki,vagy csak 50-60akat eszik.Egyébként átlagosan 5x eszik,3-4hetes kora óta átalussza az éjszakát.Hajnalban(5-6között) én keltem enni.Most álltunk rá a 10órás gyümölcsre.Már 2hete kezdtük bevezetni és pont az előbb evett meg egy egész üveg alma-banánt. Kíváncsi leszek milyen hamar éhezik meg ezután.A köv etetés egyébként 1-2 között szokott lenni.A déli főzelék bevezetését szerintem 1- 2hét múlva fogjuk kezdeni,majd ha már megszokta a tízórait.
2014. nov. 11. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!