Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha játék közben baleset éri,...

Ha játék közben baleset éri, felsír, vérzik az orra mit tegyek? 6 hónapos

Figyelt kérdés

valószínű az orr nyálkahártyát sérthette fel a fáték nagyon sok vér folyt! de hál ég elállt, belül nézve nem látom hol, de vattával felitatgattam, belül meg fültisztítóval.

mást mit tegyek?

pár nap múlva cseppentsem és orrszi porszizzam?


amúgy nem értem az egészet miért kísérte egy pici hányás..a baleset előtt 2 órával evett és nem szokásos nálunk a bukás.


ennek a játéknak?

[link]


ez a része okozta a bajt

[link]


amit megint nem értek hiszen le van kerekítve, nincsenek élesen kiálló darabok

habár múltkor a másik része miatt is sírás volt, akkor az ínyét törhette fel, de vérzés nem volt.


2014. nov. 11. 11:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

" cseppentsem és orrszi porszizzam" NE!! az náthára van ez egy kis sérülés, elmúlik

hányás: megnyomta a pocakját

nem nagy baj, elmúlik (ezt a játékot mellőzném:)

2014. nov. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

csak gondoltam azért lenne jó, mert így belül rászárad a vér az egész orrfalára(mint egy sebtakaró)vagy majd a természet megoldja?


de hogy még a semmiből is képesek balesetet kreálni maguknak, sokszor hihetetlen ám!

2014. nov. 11. 11:23
 3/12 A kérdező kommentje:

*szóval ez a kicsi oroszláson rész okozta a bajt, ezen a linken látszik

[link]

2014. nov. 11. 11:25
 4/12 anonim ***** válasza:

igen, hamar meggyógyul- nem hiányzik rá vegyszer és porszívó - az csak akadályozná a gyógyulást

A játékot feleslegesnek és rossznak látom. Szépen kidolgozza a mozgásait enélkül.

2014. nov. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
De mi törtent pontosan?
2014. nov. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nehogy orrszívózd ha vérzett neki. Nem hiszem, hogy az jót tesz a sérült hajszálereknek.

Esetleg ha belül véres maradt egy kis kamillás összecsavart vattával vagy fültisztítóval lehet hogy óvatosan letörölném.

2014. nov. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

ok nem orrszizom

belenézve csak itt-ott apró nyomokban látom megszáradva, de légzésben nem zavarja (nem szívesen nyüstölöm most megint, mert akkor sír)


amúgy mivel felülnézetből láttam, a kisfejétől így nem sokat, csak annyit tudok, hogy ő hason volt, alkarra támaszkodva kezében az a kis oroszlán, archoz nagyon közel, szereti megkóstolni a játékokat, meg babrálni velük, és csak a sírásra lettem figyelmes, meg persze kiakadtam, hogy piros jó nagy vércsöppel lett tele a játék, elkapott a szívbaj, de ugye nem engedhetem meg magamnak a pánikot, nyugodt hangon szóltam hozzá, felvettem, megláttam az orrán a sok vért, hidegvérrel tisztogattam, nyugtatgattam a babát, inkább a fültisztítós rész volt ami jobban megkínozta.

2014. nov. 11. 12:24
 8/12 anonim ***** válasza:
Én elvinném dokihoz, abból baj nem lehet, ha megnézi. Ugye az esés utáni hányás lehet agyrázkódás jele is. Mindenképp megmutatnám dokinak. Ha majd nagyobb lesz, nyilván nem fogsz minden esés után dokihoz rohanni, addigra már Te.magad is simán el fogod tudni dönteni, hogy mennyire súlyos és mi a teendő. De egy 6 hós még nagyon pici.
2014. nov. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
8-as vagyok. Bocsi, látom, hogy vszleg a játék gyűrte orrba, nem esés, de azért tartom, amit írtam.
2014. nov. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

szerintem se cseppents és ne is szívd.

jól ki van találva, miképp gyógyul a sérülés. nem baj ha rászárad a vér, az védi a sebet.

Ha lenne ott alvadt vérdarab, az Majd ha már begyógyult a seb, úgyis kiesik magától. Lehet észre se veszed majd.


jobbulást a picinek!

2014. nov. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!