Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit kapjon karácsonyra?

Mit kapjon karácsonyra?

Figyelt kérdés

Kislányom decemberben lesz 19 hónapos. Tanácstalan vagyok a karácsonyi ajándékokat illetően. Milyen játékot lehetne neki ajándékozni? pénzt, ruhát biztosan kap, csak a játékötleteket várok Tőletek.

Amije van,ill. volt már (tehát ezek kizárva): babakonyha kellékekkel, FP bödön, kutya, házikó, ugrálós zebra stb., formabedobók,sátor, baba pelenkázóasztal, bébitaxi, ugrálóvár, orvosi szett,gyurma, könyvek (bár könyvet mindenképp kap most is). Nagyon megköszönöm, ha segítetek vmilyen ötlettel,tényleg tanácstalan vagyok. Előre is köszönöm


2014. nov. 11. 12:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

pénzt, ruhát? alig 2 évesnek???


baba, lego, építőkocka...

2014. nov. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Az én fiam is 19 hós, igaz, hogy Ő karácsonykor már 20 hós lesz:-) Eszembe nem jutna babának nevezni! Ez off volt.

Egyébként még én is hezitálok a játékötletek között. Tekints úgy a kislányodra, mint egy kisgyerekre /ne mimt egy babára, Ő már nagyon nem baba/, akkor hátha jönnek a használható ötletek!

2014. nov. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Kedves kettes hozzászóló, nem akarok kötekedni de a kérdező sehol sem nevezte a lányát babának. Ezt csak zárójelben jegyeztem meg. :)

Szóval ajándékötletek: sminkasztal, játékbabakocsi, játék takarító szett, lego stb. Tavaly volt két éves a keresztlányom és ezeket kapta, nagyon szeretett velük játszani. :)

2014. nov. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

játék felmosó szett:

[link]


Játék porszívó:

[link]


Bár elsőre fiúsnak tűnik de sztem egy kislány is élvezné:

https://www.youtube.com/watch?v=gy6LON8VkFo


tanuló plüss:

[link]


erről nagyon jókat hallottam:

[link]


ezen kívül babája nemtudom van-e?

vagy kismotor?


nagyjából ennyi jutott eszembe

2014. nov. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Kedves első, mi azzal a baj, hogy pl.ruhát kap? vmit fel kell rá adnom...a pénz meg megy a számlájára, abban sem látok semmi különlegeset...

Kedves második, gondolom azzal volt a gond, hogy a baba kategóriába tettem fel a kérdésemet. Szörnyű, hogy miken képesek vagytok elakadni...

Kedves harmadik, negyedik - köszönöm, h a feltett kérdésre válaszoltatok, utána is nézek az ötleteiteknek :-)

2014. nov. 11. 13:16
 6/12 anonim ***** válasza:

a baba kategóriba írta, én is at hittem, hogy babáról lesz szó, már itt agyaltam minden, én mit veszek, mert nekem 7 hós lesz karikor, így meg át kell konvertálnom most .


én tuti hogy beütném "játék 2 évesnek" valahova, akár itt(MILLIO játékötlet volt az egyik kérdésnél, persze nem tudom hol..)


de én mindenképp arra törekednék, hogy korának megfelelő fejlesztő legyen

de ilynkor szerintem inkábba szocializálódás van soron, tehát valami olyasmi, ami közösségben is ok, tricikli, roller, kismotor, -autó, imádják a felmosószettet, vagy minizongora, de "kottával"pl számokkal vannak illusztrálva a hangok és ez leírva egy-egy rövid dallamsorba, vagy szobahinta, hintaló, vagy amivel ő tud ugrálni, trambulin, vagy van az a "bolygóalakú" labda, aminek a "tejútjára" kell lépni, labda középen, én imádtam, szobacsúszda, semmiképp nem kabalákat, meg amivel nem tud mit kezdeni.

2014. nov. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

5. hozzászóló- beütöttem már, sok helyen olvastam ajándékötleteket, de sajnos nem találtam köztük megfelelőt. vagy már volt neki olyan játékja, vagy nem tudtam elképzelni, h érdekelné...

köszi az ötleteket :-)

2014. nov. 11. 13:25
 8/12 anonim ***** válasza:

Lego Duplo -ból valami olyat ami lányoknak való pl babaház, családi ház, kórház stb.

Vagy esetleg baba, babázókellékekkel pl babakocsival.

2014. nov. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Duplo, valamilyen egyszerű puzzle(vannak 2 v 4 darabosak is), olyan szőnyeg a szobájába, amin valamilyen minta van és így be lehet vonni bármelyik játékba (pl. egy farm, vagy utak). Kismotor v futóbicikli, labda (az úgyis fogyóeszköz, állandóan leereszt), fa építőkocka, esetleg mese hangoskönyv, gyerekdalos CD, diavetítő.

Hirtelen ennyi jut eszembe. A listád alapján én biztos vennék vmilyen építős dolgot, úgy látom, hogy az még nem nagyon van neki.

2014. nov. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy lepontoztok ez miatt.

De én olyanban is szoktam gondolkozni amit később ki tud használni. :)


pl.: hintaló, hinta, esetleg bicikli.. :)

Gondolkozz olyanban is amit később kitud majd használni.

2014. nov. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!