Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Felborult napirendet hogy...

Hnikolett03 kérdése:

Felborult napirendet hogy hozzunk helyre?

Figyelt kérdés
Kisfiam 3hónapos lett,eddig 1hónapos korától 2,5hónapos koráig evés játék alvás volt de 5napja megváltozott.Észrevettem hogy délelőtt és délután is alvást igényel az evés után.Különben nyűgös lesz.Szerintetek fordítsak meg minden evés-alvás ciklust nála?mindig altassam vissza?reggeli evés után szerintem még nem lenne elég álmos.Vagy jó lesz így?

2014. nov. 11. 13:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell mereven ragaszkodni mindenhez. Legyenek fix pontok az életében, a többit lehet rugalmasan. Ez úgyis még rengetegszer változni fog.
2014. nov. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"reggeli evés után szerintem még nem lenne elég álmos."


pont, hogy a "nagykönyvek" szerint is délelőtt alszanak vissza a lekönnyebben


amúgy nem értem miért ne maradhatna a kajcsi-játék-alvás felállás, ez segíti abban, hogy önállóan el tudjon aludni, ami az ő érdeke is.

2014. nov. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sehogy. A napirendben egyetlen dolog állandó, a változás. Jobb, ha ezt tudatosítod, mert nem marad így semmi sem. Most átáll két alvásra, akkor, amikor neki jó, aztán majd mikor végre újra beáll jönni kezd a foga, majd mikor megint kezd alakulni, akkor átáll egy alvásra, jön a mozgásfejlődés, nyugtalanság, betegségek. Stb. Szóval add fel már most, lazíts és hagyd, hogy teljen úgy a nap, ahogy neki jó. Majd alakul!
2014. nov. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utolsóval teljesen egyetértek. Mi is mire valamit megszoktunk, mindig felborult minden. Így én még mindig nem tudom előre megmondani, hogy mikor fog aludni és mennyit. Ha álmos, akkor alszik és pont. Mióta így állok hozzá sokkal nyugodtabb vagyok és ő is. Előtte mindig azon görcsöltem, hogy de most kellene aludnia, tegnap még nem így volt stb...
2014. nov. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!