Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislanyom 3870 grammal szulete...

Kislanyom 3870 grammal szuletett,3670-el jottunk ki a korhazbol, most 3 es fel honaposan 6100g. Szerintetek ez eleg vagy keves? Sajnos tapszeres.

Figyelt kérdés
Mostanaban nehezen eszik,mindig az oklet a szajaba teszi,es sokszor melyre is lenyomja az ujjat es amit meg is eszik kijon. :( Nagyon bosszanto! Remelem elmulik ez,csak most max 2 hete kezdodott,szinte mindig a keze a szajaban van! Amikor etetem is mindig melledugja az ujjat! Gondolom lassan fognak jonni a fogai es most viszket az inye!
2014. nov. 11. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:
42%
Az én babám 4,5 hónapos és még nincs 6kg, szóval nem hiszem hogy az kevés lenne.
2014. nov. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
szájpenész is lehet, ecseteld neki
2014. nov. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
az enyem is sokat bukik a szaj turka miatt fedezi fel a szajat ez teljesen normalis. amit sulyra irsz az is teljjesen normalis, 6 honapos korara kell kb. 7.5 kgnak lennie vagyis van meg ra 2.5 honapotok....idealis sulyban can ne aggodj.
2014. nov. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szajpenesze nincs!
2014. nov. 12. 03:26
 5/6 anonim ***** válasza:
20%
Most mi a faszé pontoztál le? Írtam a szaros kérdésedre erre lepontozol? Bocsi hogy írtam....... hülye
2014. nov. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Bocs nem volt szandekos! Telorol írok és közel vannak egymáshoz a jelek!
2014. nov. 12. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!