Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valakinek van ötlete mitől...

Valakinek van ötlete mitől mehet a kicsi hasa még mindíg? Voltunk dokinál kapott hasfogót, c vitamint, probiutikumot, néha kapott dermicidet mert lázas volt.

Figyelt kérdés

Nyáladzik, de azt mondja a doktor nő nem látja a fogat.

Széklet tenyéstés eredményére várunk, de a kicsim ugyan úgy a hasfogó ellenére 8-10 pelust elhasznál egy nap.

Piciket eszik a 150 ml-hez képest 30-60 ml. Teázik. Amúgy úgy elvan többet alszik. Szerintetek a foga lesz hogy 4 napja megy a hasija vagy baci?


2014. nov. 13. 10:29
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja azt nem mondtam 3 hónapos lesz. Várunk csak úgy sajnálom mert annyira kicsípte már a fenekét hogy fáj neki a kamillás fürdő is meg a kenés is. Arra is természetesen kaptunk kenőcsöt.
2014. nov. 13. 10:30
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekünk 5 hónaposan volt hasonló. Calici okozta.

A popsijára Canestent használtunk napi 3x, egyébként kék kenőccsel kentem.

2014. nov. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hasfogót azt mondták ne adjak neki, jöjjön ki aminek ki kell jönnie. Biogaia-t és Espumisant kapott.
2014. nov. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nappal canestennel kenem. Kikevert por amit kapott. Mennyi idő volt nektek még elmúlt a canici? Első válaszoló
2014. nov. 13. 10:58
 5/9 anonim ***** válasza:

Mind a két választ én írtam. :)

Nálunk durva helyzet volt. 2 hétig tartott a hasmenés, majd 1 hét után kezdődött újra. Kórházba is kerültünk, és még mindig kimutatták a calicit. 3,5 hét eltéréssel lett elküldve a két minta. A 2. felvonás 2,5-3 hétig tartott.

2014. nov. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Calici bocsi.
2014. nov. 13. 11:04
 7/9 A kérdező kommentje:

Bocsi! Evett attól függetlenül?

Nektek is picike kakik voltak? Nekünk picik jönnek.

2014. nov. 13. 11:19
 8/9 anonim ***** válasza:

Változó volt a kaja mennyisége. Anyatejes volt, sokszor szopizott, hol keveset, hol többet.

Nem volt sok kakija, de sokszor és nagyon híg. 2-3 naponta volt 1-1 pelus, amit csurig telerakott.

2014. nov. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mi meg úgy vagyunk, hogy ez a mai 4. pelus. Alig kakil valamit de mégis, híg, de nem bűzös. Kenem többet nem tudok, most szopizik. Holnap meg remélem megjön az eredmény.
2014. nov. 13. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!