Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ismertek olyan esetet amikor...

Ismertek olyan esetet amikor a babanak nagyon keson jott az elso foga?

Figyelt kérdés
az en kisfiam 14 honapos es meg nincs foga
2014. nov. 14. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én olyat ismerek akinek egy éves kora után kezdett kibújni az első! Pontosan nem tudom hogy mikor, de talán szülinapja után pár nappal! Azt mondják minél később jön ki annál egészségesebbek lesznek, és kevésbé romlandók! Ezt nem tudom igaz-e!? Doki, védőnő mit mond? A fiam 13 hónapos már a 12. foga tört át! És sajnos egyszerre jön 4! :/
2014. nov. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az en kisfiamnak 13 honaposan bujt ki az elsö foga.
2014. nov. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ismerek olyat, akinek másfél évesen jött az első.

Még nem kell aggódnod. De tudom, hogy bosszantó tud lenni, az én fiam is elég későn fogzik (nem ennyire).

2014. nov. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én fiamnak 18 hónaposan jött ki egy foga, aztán szép sorban az összes követte. Nincs semmi gond, nyugi. :)
2014. nov. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én, saját magamat! :D másfél éves voltam. A kieséssel sem siettek, az utolsó hét tejfogam már úgy kellett kihúzni 16 és 19 éves korom között, mert nőtt (volna) már a másik. Nem is biztos, hogy összefügg a kettő :D de amúgy ezen kívül semmi problémát nem okozott
2014. nov. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!