Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves szülinapi ajándék...

1 éves szülinapi ajándék ötlet? Közeli rokon baba. Viszont az előző hónapban sok betegség miatt kevés a énzem. Max 20at tudok rászánni.

Figyelt kérdés
2014. nov. 15. 00:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
20 ezer forint neked kevés????????
2014. nov. 15. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A keresztlanyomnak hintalovat vettem nagyon szereti. Ezenkivul en a legot javaslom,sosem unjak meg. Persze ilyen kicsinek a lego duplot,az nagyobb nem tudja lenyelni de pakolgatni szeretik. A fiamnak 1 eves szulinapra foglalkoztato keszsegfejleszto asztalt vettem.
2014. nov. 15. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hintalóhoz még kicsi. Asztalt meg apukájától (bátyám) kap már, azt tudom. Egy tanuló kutyusra gondoltam, de az olyan kevés ajándék, valami még kéne.
2014. nov. 15. 01:02
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen az elég kevés, még is csak az "egyetlen" unokaöcsém.
2014. nov. 15. 01:02
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem meg rengeteg pénz.

Én a saját lányomnak is keservesen tudtam egy 5 ezres ajándékra kispórolni a pénzt karácsonyra.

Amúgy játszósátrat kap, bár ez egy 1 évesnek még nem túl jó.

2014. nov. 15. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ahoz még pici valóban. Többi tesóm gyerekének én sem vettem ennyiért meg most már semmit nem fogok, mer megszüntettem velük a kapcsolatot. De ez az egy édes tesóm és szeretem, őt is meg a fiát is. Én fiam egyke így remélem jóban lesznek majd és nagyon közel áll hozzám.
2014. nov. 15. 03:00
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nem az ára kéne, hogy a szemed előtt legyen. Akár mennyire is az egyetlen unoka öcséd.

Nézzél szét a készségfejlesztők között. Azok a nagy fajta legók is jó ötletek. Esetleg plüss. Takaró.

(A 3 éves unoka öcsém a szülinapján egy csomag lufinak örült a legjobban. Leültem vele játszani, felfújkálni. A játékok, amiket aznap kapott, azokra rá sem nézett. Sőt, óriás szatyrot kért anyámtól, amiben haza tudja vinni őket, mert nem tudtuk leengedni.)

2014. nov. 15. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem sem kevés és lehet felesleges is - a baba még biztos nem fogja értékelni, tesóddal meg nem az ajándékok árán kéne múlnia, hogy jó lesz-e a kapcsolatotok...

Ha valami maradandóbbat szeretnél, akkor vegyél később is használható kisbútort, hintát, csúszdát, járművet, sporteszközt, hangszert vagy olyan játékot, amit lehet, hogy most még csak pakol és rág, de 1-2 év múlva szerepjátékohoz is elő-elővehető.

Pl.

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2014. nov. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nyilván nem az ajándék árán múlik a bátyámmal a kapcsolatom, nem ezt írtam, hanem, hogy ennyi most csak a keret rá.


Ezekhez ő még pici. Ráadásul az anyukájával egy pici 55nmes 2 szobás lakásban lakik a babóca tehát nagy helyigényű játék nem jó..

2014. nov. 15. 11:48
 10/11 anonim ***** válasza:
Fisher price dalolo mesekonyv.vilagito vetito a szobaba,csillagokat mesefifurakat vetit este a plafonra es tobb zenet,nyugtato hangot lehet bekapcsolni rajta. Idözitonek hala magatol kikapcsol.
2014. nov. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!