Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A fiam állandóan a füleit...

A fiam állandóan a füleit húzgalja, szerintetek miért?

Figyelt kérdés
nem lázas, se nem taknyos.vigyem orvoshoz?
2014. nov. 15. 10:45
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
és 9 hónapos
2014. nov. 15. 10:52
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha semmi baja, akkor minek vinnéd orvoshoz?
2014. nov. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Lehet hogy elindult valahol a foga és kisugárzik a fájdalom oda. Nekem csak akkor csinálta ezt a fiam, ha jött a foga. Amelyik oldalon húzgálja azon az oldalon jön valahol :)
2014. nov. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszi! mindkettőt húzgálja.eddig csak a 2 alsó jött neki ki, de púposodik felül is az ínye
2014. nov. 15. 11:50
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha első fogak akkor nem lehet attól, nekem legalábbis a doki néni azt mondta. Csak amikor a hátsó fogak jönnek az okozhat fülfájást. Lehet attól még fülfájása, hogy nem lázas, és nem köhög, nem taknyos. Nekem is pl most fáj a fülem és a torkom is kezd, de napokig csak a fülem nyílalt.
2014. nov. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nyomkod meg a füle körül óvatosan kézzel, és ha fáj neki akkor a füle fáj, de mondjuk én a lányomnál csináltam ezt én érzetem, hogy fáj neki, és középfülgyulladása volt, de mondjuk Ő lázas is volt, csak gyanítottam, hogy a füle is fáj, azt ért nézegettem.
2014. nov. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi szépen
2014. nov. 15. 12:08
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem mindkét fiam akkor húzgáltgatta,morzsolgatta a fülét ha már álmosak,fáradtak voltak!
2014. nov. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem is ha álmos akkor dörzsöli fülét, arcát, orrát, szemét
2014. nov. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az én babám most 4 hónapos és ezt csinálja, de van hogy hátul a haját bögyörgeti, vagy olyan mintha befogná a fülét. Húgom is mikor fáradt volt akkor piszkálta a fülét, vagy ujjszopás közben bögyörgette az orrát.
2014. nov. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!