Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bajt jelent ha labujjhegyen...

Bajt jelent ha labujjhegyen all a kisfiam?

Figyelt kérdés
Most volt 1 eves,nemreg allt fel butorok mellett es csak labujjhegyen all es lepked.Le fog errol szokni es megtanul majd igy is jarni egyedul?

#baba #járás #labujjhegyen
2014. nov. 15. 21:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Én kislányom is ezt csinálta de ő 7 hónaposan, le is szokott ahogy egyre többet csinálta és a teljes súlya a lábán volt. Nem tudom h amúgy mikor lenne aktuális felállni bútor mellett. Megkérdezném a dokit mindenesetre!
2014. nov. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Most olvasgattam errol,tobb anyuka is feltette ezt a kerdest.Koszi a valaszt.En ugy erzem nem god,amit tobb anyuka is igy gondol.Csak ma este anyukam beleultette a bogarat a fulembe,hogy ez nem e gond.
2014. nov. 15. 22:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindenképpen mutasd meg gyerekorvosnak, valószínűleg túl feszesek az izmai, emiatt lehet. Egy-két rendszeresrn végzett gyakorlattal, amit majd megmutatnak helyre is fog jönni.
2014. nov. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jovoheten megyunk dokihoz,megemlitem neki.
2014. nov. 15. 22:11
 5/5 anonim ***** válasza:

3-as vagyok, csak azért írtam, mert a férjemnek is így volt gyerekkorában, anyósom mesélte és figyeltem a gyerekeinket, de nekik nem voltak kötöttek az izmaik. Sok helyen olvastam is erről, az elmaradt mozgásfejlődés egyik jele is lehet. Remélem Nálatok semmi komoly baj nincs!

[link]


[link]

2014. nov. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!