Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kisbabám mindig csak úgy...

A kisbabám mindig csak úgy kakil ha éppen kézben van, "egyedül" nem. Ez miért lehet? Más is tapasztalt ilyet?

Figyelt kérdés
Olyan nincs hogy úgy találom hogy mondjuk az ágyában feküdt és be van kakilva, csak akkor kakil, ha az én vagy az apja kezében van éppen és belénk kapaszkodik közben, meg támaszkodik a kis lábával.
2014. nov. 17. 13:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy így tud jobban ellazulni. A kakiláshoz is kell biztonságérzet és ellazulás :) Így esik jól neki :)
2014. nov. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én csak olyat tapasztaltam, hogy unokám a nyakamban ülve becsinált. Örültem, hogy sikerült neki.
2014. nov. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
egy darabig az én babám is, egyedül a pihenőszékében volt hajlandó, egyszóval félülő helyzetben. pár napja van, hogy fekve is megindul neki :) 4 hónapos
2014. nov. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Függőlegesen könnyebb, mert a gravitáció is segít. Felnőtteknél is erősebb az inger állva/ülve, mint fekve.
2014. nov. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszi a válaszokat. Nem a függőleges pozíció a lényeg neki, ha kézben van akkor is kakil, ha fekvő helyzetben van. Vagy mondjuk múltkor úgy kakilt, hogy a hasamon feküdt éppen. Szóval nem a testhelyzet a lényeg, hanem hogy csak velünk csinálja.
2014. nov. 17. 13:59
 6/7 anonim ***** válasza:
2 évesem a mai napig átöleli a nyakamat, és úgy kakil a wc-n ülve és meg guggolok előtte! :) Így esik jól neki!
2014. nov. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
De aranyosak:))))
2014. nov. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!