Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek beteges vagy nem,...

Szerintetek beteges vagy nem, az hogy 19 évesen már nagyon szeretnék gyereket? L

Figyelt kérdés
2014. nov. 17. 14:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Már miért lenne beteges egy fiatal lány természetes érzése? És reméljük elér előbb-utóbb a szép szerelem és az anyagi lehetőségeitek is meglesznek hamarosan, hogy kis család legyetek!
2014. nov. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A velem egyidős lányok egyáltalán nem akarnak gyereket a távoli jövőben sem nem hogy most. Sokan emiatt hülyének néznek...
2014. nov. 17. 14:42
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem vagy hülye, és beteg sem. Ez a természetes.
2014. nov. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem vagy beteges, főleg nem hülye. Egy fizikailag érett nő vagy, lehetne már gyereked (mármint a tested fel van készülve rá).

Te családcentrikus vagy, ez ad erőt. Ugyanolyan elfogadható, ha valakinek az élete értelme a gyereknevelés, mint egy karrierépítés.

2014. nov. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
en 20 eves vagyok es a ferjemmel tervezzuk a babat, ugy hogy nem vagy hulye , termeszetes dolog !
2014. nov. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez szép dolog, de nagyon fontos, hogy csak akkor vállalj gyereket, ha a szociális, és anyagi körülmények megfelelőek lesznek hozzá!!!
2014. nov. 18. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
53%
Nem,sőt ez a természetes,ugyanis 19-20 éves korára érek meg a nő a gyerekszülésre,ez a 30-40 évesen szülés hidd el abszolút nem természetes,sőt azt mondanám a te szavaiddal élve 35 év felett szabad akaratból gyereket vállalni( tehát nem becsúszik,nem egészségügyi okok miatt késik,vagy nem késői pártalálás miatt) a beteges. A szervezet is úgy van kitalálva,hogy 20-30 év között a legalkalmasabb és a legegészségesebb a gyerekvállalás,persze más kérdés,hogy sajnos az anyagiak miatt nem mindenki tud korán vállalni,persze manapság már inkább az a baj,hogy mindenki a tökéletes állapotra vár ami sose jön el,mert mindig lesz valami.
2014. nov. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha azt mondanam, hogy igen, akkor magma ellen is szolnek ;)

22 eves vagyok (19 voltam, amikor eloszor komolyabban kezdett erdekelni a dolog) (az allamokban elek, es volt egy gyermeknevelos oram a gimiben, ahol elektromos babat kellett gondozni)

Hidd el, en elveztem ezt a legjobban! Ejszaka keltem, etettem stb.


Azten foiskolara kerultem, idokozben kisse megszalott lettem. Vasarolni kezdtem ruhakat a picinek. (persze akkor nem volt senkim se) Majd jot egy nagy szerelem( aminek mellesleg sajnos vege let ) Mai 22 eves fejemmel is akarok gyereket, de belattam, hogy a vasarlas nem jo otlet, ezert:


Utana olvastam a dolgoknak, megneztem, hogy mikre less szuksegem, teljeskoru kelengyelistat irtam, kiszamoltam hogy kb mennyi less, es elkezdtem ra gyujteni.


Bababoltokba jarkalok, es nezelodok, informalodok a dolgokrol. (szerintem fontos, hogy tudjam mire van tenylegesen szukseg, es mibol mi a jo minosegre stb)



Lehet, hogy masok bolondnak neznek, de engem ez boldogga tesz, es remenykedem abban, hogy hamar talalok valakit, akivel egyutt tervezgethetem az eletunket.



Szoval, ha vagysz egy babara, az termeszetes, cask arra ugyelj, hogy ne ess a lo tulso oldalara!

2014. nov. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Vicky anyu ***** válasza:

16 éves korom óta szerettem volna gyermeket, persze tudtam, hogy a feltételeim nem adottak hozzá. 24 évesen amikor minden aktuális feltétel megvolt, végre én is babázhattam. :)

Szerintem a gyerekvállalás sohasem kor kérdése, hanem , hogy lelkileg érett-e vagy rá. Ez lehet 19 évesen is de olyan is van, akinek még 40 évesen sem szabad szülnie.

2014. nov. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
19 éves fiú vagyok és én is megerősítem az előttem szólókat! Nem bizony, egyáltalán nem beteges, természetes.
2014. nov. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!