Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hetesen kezd el mosolyogn...

Hány hetesen kezd el mosolyogni a baba?

Figyelt kérdés
Azt olvastam, hogy 6hetesen már mosolyra mosollyal válaszol. De nekem még nem mosolyog vissza. Már 7hetes. Vagy minden baba más?

2014. nov. 17. 14:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Annak, amiket olvasol, jó ha a fele igaz....

Nem szabad a babádat a "nagykönyvekhez" mérned! ÁLTALÁBAN igen, 6 hetes kora körül mosolyog vissza. De ez sok mindentől függ. Pl. a koraszülött baba valószínűleg később fog. De annyira különbözőek a babák, mint a felnőttek :)

A tiéd is fog mosolyogni! Ne siettesd, eljön az ideje mindennek.

2014. nov. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
4-8 hét között jelenik meg a szociális mosoly.
2014. nov. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az "általában 6 "abból jön ki, hogy van baba, aki előbb, és van baba, aki később mosolyog. Ők nem olvassák a babák nagykönyvét, úgyhogy ezért nem tartja be minden baba a 6 hetet. :)

Szerintem nyugi, fog mosolyogni, sőt kacagni is hamarosan!

2014. nov. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"általában 6 hét"

bocsi, elírtam

2014. nov. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem kb. 6 hetes korában kezdett visszamosolyogni, persze az még csak utánzás. kb. 2 hónapos kora óta van hogy ő kezdeményezi a mosolyt, szopi után ha végzett rám mosolyog, vagy mosollyal díjaz bizonyos játékokat, verseket.
2014. nov. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor lehet esetleg aggódni ha egyáltalán nem mosolyog.

Ha mosolyog-de nem mosolyog vissza az nem baj.

2014. nov. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én pontosan tudom, hogy hat hetes volt, mert sajnos vesemedence gyulladás miatt kórházban feküdtem vele. Ott kaptam az első igazi mosolyt. Soha nem felejtem el. Azóta már 10 hónapos és olyan jókat kacarászik, nevet is hangosan :)
2014. nov. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!