Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A ti babátok megeszi a gyümölc...

A ti babátok megeszi a gyümölcs héját?

Figyelt kérdés

Természetesen foggal rendelkező, harapni tudó babákra vagyok kíváncsi, mert az én fiam (12 foga van, másfél éves), gyönyörűen harapja az almát, de a héját kiköpi, ha lenyeli akkor öklendezik tőle. Mindig megpucolom neki, de volt már hogy a keresztapja adott neki egy egész almát, amit szépen el is kezdett rágcsálni, de a héjával valahogy nincs megbarátkozva. Ugyanígy például a paprika, paradicsom. Ahogy észrevettem, utóbbiaknál már nem csinálja annyit mint az almánál.

Félreértés ne essék, nem akarom az alma héját is erőltetni, szívesen pucolom meg neki. :)

Csak érdekes hogy így reagál az alma héjára.



2014. nov. 18. 21:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Két és fél éves a fiam az összes foga megvan de ő is kiköpi az alma héját. De csak az almával és a körtével csinálja ezt. Mással nem. Vagyis de a szőlőből is ki "cuppantja" a gyümi húst a magot és a héját szétköpködi. :D
2014. nov. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Akkor ok, nem csak azén fiam ilyen :D

csak ugye az a fura hogy ha véletlenül le is nyeli, akkor meg öklendezik, mintha ott ragadna a torkán.. ijesztő ez azért :D

2014. nov. 18. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!