Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Már egy hónapja nem húzodik...

Már egy hónapja nem húzodik vissza a nyirokcsomonk? Nagy baj lehet már totál kivagyok.

Figyelt kérdés
A kisfiamnak 3 nyirokcsomója jött ki a füle mögött.elvittük kórházba vettek vért ami kimutatta h. virusfertőzése van 3 nap múlva kontroll csökkentek az értékek minden rendben papíron enyhe limfocita szám emelkedés ésa májban ldh got szint is kicsit emelkedett ami virusinfektáciohoz kötött festett kenett negativ nincs koros elváltozás.nincs további teendő.gyerekorvosunkhoz azért elvittem a papirt aki azt nyilatkozta hogy leukémia gyanúja volt mivel az ldh szint kicsit magas volt.de nekem azt mondták a korházba hogy az a gyógyszerek miatt van de a fehérvérsejt számunk is jó.Így a gyerekorvos azt mondta hogy egy honap mulva kontroll.egyébként nem is vérszegény duci joétvágyu baba.engem csak az idegesit hogy bár huzodik vissza de még mindig ott van és nem akar eltünni.más embereket is kérdeztem akik azt mondták egy hét alatt elmult.Segitsetek daganat van vagy tényleg virus?Azt elfelejtettem irni hogy a családban volt limfoma és bele is halt 18 évesen
2014. nov. 19. 12:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Itt senki nem tud tavgyogyitani. A kezeloorvost kerdezd!
2014. nov. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem azt mondtam hogy távgyogyitás csak annyit akartam ha ez csak egy virus akkor mikor tünnik már el ez a csomo de azért köszönöm.
2014. nov. 19. 14:16
 3/4 anonim ***** válasza:

Nyirokcsomónk?

A tieddel is baj van?

Vidd orvoshoz, ő ért hozzá.

2014. nov. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az en fiamnak 3 évesen a lagyekanal volt bedagadva több is,uh-tól kezdve vervetel, 3 fele korhaz,de nem tudták mitől. Kapott antibiotikumot és hogy jegeljuk. Legalább fel évig megvolt.aztán már nem is figyeltük és elmúlt. A rakra létezik kimondott vervetel(tumormmarker),olyat lehetne meg nezetni(nálunk nem neztek). Ha kell vidd el magán úton.mi is vittük a fiam.
2014. nov. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!