Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyermekorvosnak mennyit kell...

Gyermekorvosnak mennyit kell adni, ha házhoz hívjuk? Mennyit szoktak?

Figyelt kérdés
2014. nov. 20. 09:06
 1/9 anonim ***** válasza:
39%
Semmit, mert munkaköri kötelessége... Én akartam adni az enyémnek, de nem fogadta el. (két ezret akartam adni.)
2014. nov. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én 5000-t adtam, amikor a pici fiam megszületett, és kijött, amikor hazajöttünk. De hozzáteszem, nem ő a körzetes gyerekorvos, el kellett jönnie a kerület másik végébe.
2014. nov. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
kötelező kimennie
2014. nov. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Amikor mi hazamentünk a kórházból, akkor csak a védőnőnek szóltam, ő meg a dokinak, együtt jöttek, nem tudtam róla, hogy a doki is jön, csak a védőnőre számítottam. Mivel ki kellett jönnie alapból, akkor pénzt nem adtam. DE, ha beteg a lányom, és kihívom, akkor 5000 HUF-ot adok, eddig mindig úgy jött ki a betegség vagy bármi, hogy éjszaka telefonáltam, így egyértelmű is volt, hogy fizetek, tök mindegy, hogy a dolga-e vagy sem.
2014. nov. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Korzeten kivuli, 5000-t adok. De o oltashoz is hazhoz jon.
2014. nov. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekünk sem a körzeti az orvosunk. 4000 forintot kér.
2014. nov. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

ha azért megy ki mert megszületett ababa akkor semennyit mert az kötelessége!


ha már nagyobb a baba és azért hívod ki mert beteg vagy oltás kell neki akkor sztem illő fizetni mert az nem munkaköri kötelessége!Kb 3-+5 e ft ot illő adni!!


Én soha nem hívtam házhoz,mindíg mi mentünk de nekünk nincs messze a rendelő,kb 5 perc séta!

2014. nov. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A mienk 2000 Ft-ot kér, ha kijön.

Amúgy mikor köteles kijönni? Ha lázas a gyerek? Vagy fertőző? Mert akkor gondolom nem, ha csak nem akarok bemenni vele a többi beteg közé.

2014. nov. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez egy fizetős szolgáltatás. Meg kell tőle kérdezni, hogy mennyibe kerül. Csak akkor köteles kimenni, ha a beteg nem tud bemenni, mert olyan súlyos beteg, vagy pl. mozgásképtelen és ez természetesen ingyenes. Még pénzért sem köteles kimenni, ha valaki csak azért hívja ki, mert nem akar ő az orvoshoz menni. A doki eldöntheti, hogy ilyen esetekben kimegy-e, de ennek díja van és ez nem hálapénz.
2014. nov. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!