Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek abból, hogy bent...

Szerintetek abból, hogy bent a méhben a baba mennyit mozog, lehet arra következtetni hogy kint is olyan lesz (ficánkolósabb vagy lustább)?

Figyelt kérdés

Csak azért kérdezem, mert én most várom az első babát, kétszer voltam ultrahangon, egyszer a 9. héten, másszor a 12. héten és nagyon-nagyon ficánkolt a baba! Másodjára már alig tudta a doki megnézni :)

Írnátok tapasztalatokat, például akinek nagyon eleven volt a babája odabent, annak később kint is olyan lett? Vagy nincs annyira összefüggés?


2014. nov. 20. 12:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem ismerek lusta babát :) Szóval így elég nehéz. Ha egy kisgyerek nem ficánkol, akkor beteg :)))))


Gratulálok a babához! :)

2014. nov. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az én tapasztalatom alapján van. :) A lányom alig mozgott a pocakban,Ő most is az a nyugis tipus.A fiam szinte mindig mozgott,és most is örökmozgó keveset alvó gyerek :D
2014. nov. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Kisfiam nagyon aktív volt a hasamban, mióta megszületett le sem lehet lőni, állandóan jön-megy, keveset alszik, minden érdekli.

Kislányom alig mozgott a hasamban, talán napi egyszer, este felé, ő kint is inkább alvósabb, nyugodtabb baba. Nemtudom hogy milyen lesz később, de már most nagy az eltérés a kisfiamhoz képest.

2014. nov. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon sokat és erősen mozgott amíg bennt volt, rendesen hullámzott a hasam. Ennek ellenére születése óta kifejezetten nyugodt gyerek. Már 2,5 éves.
2014. nov. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Minden ultrahangon nyugodt volt,születése óta meg örökmozgó.
2014. nov. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Kisfiam a hasamban elég lustácska volt, néha meg is ijedtem, hogy alig mozog, viszont miután megszületett "le sem lehet lőni". Születésétől kezdve elég aktív baba/gyerek.
2014. nov. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem szinte állandóan mozgott a hasamban. Csak úgy hullámzott. Az uh-n az orvos szintén alig tudta lemérni, mert mindig elmozgott, meg is jegyezte, hogy örökmozgó. Na egy elég embert próbáló baba idekint is. Alig alszik. Állandó jelenlétet igényel. Egyedül nem nagyon van el és folyton jár keze, lába, soha nincs nyugton és hamar elkezdett forogni és kúszni-mászni is. Nem unalmas mellette az élet. :)
2014. nov. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A lányunk nappal mindig fix időkben mocorgott, és éjjel soha - születése után UGYANEZT a napirendet tartotta. :))) Ugyanakkor volt ébren, és éjjel soha nem kelt. Már 3 éves, aktív, vidám, de nagyon napirendet követő gyerek most is, egy órakor kidől, bárhol is van, és 3ig nem lehet felverni semmivel. :))) Utána fél tízkor ismét, és ha hagyjuk (nincs bölcsi, stb.), akkor simán alszik nyolcig, de nyolckor kipattan a szeme. :D Szóval ő ilyen kis vekkergyerek maradt.
2014. nov. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam is nagyon eleven volt odabent, mindig mozgott, sokszor alig tudták mérni, volt, hogy 20 perc után az orvos feladta a szívhang hallgatást.

Idekint is nagyon mozgékony, 3 hónapos és szinte sose alszik, ha ébren van forog hátáról oldalára, néha át is löki magát a hasára, a lábát a kiságy rácsába akasztva körbejár, hátrafelé tolja magát, 5-10-centit halad is már. Mindig lendületben van.

Még egy érdekesség: minden uh-n nyamnyogott, hol az ujját szopizta, hol a magzatvizet falta, idekint is kis zabagép, 7 kiló, most duplázott.

2014. nov. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
3fiam van, mindhárom majd szétrugta az oldalamat annyit ficánkolt odabent. Mind a három nyugodt természetű lett idekint.
2014. nov. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!