Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól érdemes használni a...

Mikortól érdemes használni a borostyán nyakláncot? Ti mikor kezdtétek?

Figyelt kérdés
Érdemes már az első fog kibújása előtt feltenni, vagy csak mikor már jön a foga? Mekkorát vegyek, hogy végig elég legyen neki? Hol érdemes megvenni?

2014. nov. 20. 14:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
Semmikortól. Semmikor.
2014. nov. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
Semmit nem ér. Kár érte annyi pénzt kiadni. Nem attól függ h hogyan viseli a baba a fogzást.
2014. nov. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Értékelem a segítséget, de nem hasznosak a válaszaitok. Én használni szeretném, a kérdés mikortól.
2014. nov. 20. 14:19
 4/14 anonim ***** válasza:
84%
Amikortól veszélyeztetni akarod a gyereked életét. Akár most azonnal rohanhatsz venni.
2014. nov. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát szépen lepontoztál.. azt kérdezted mikor érdemes venni? Válasz rá semmikor.... vagyis a kérdésre válaszoltunk de gratulálok...
2014. nov. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
88%
Amúgy komoly azt hiszed h ettől nem fog neki fájni??? Igazán butus vagy...
2014. nov. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Őrölt denevérlábat kell a válla fölé szórni, az sokkal hatékonyabb!
2014. nov. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
87%
Akkortól, amikor a gyerek kéri, mert csinos szeretne lenni :) Másra nem jó, babáknál sajnos balesetveszélyes is. Több gyerek hal meg ma Magyarországon borostyánlánc okozta fulladásban mint bölcsőhalálban!
2014. nov. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, én sem fogok a kérdésre olyan választ adni, amit vársz.

Az én kisfiamnak is most jönnek az első fogai, pedig csak 3 hónapos. A doktornő szerint mire betölti a 4 hónapot már kibújik neki az első. Dologélt fogok neki kenegetni az ínyére, ha látom, hogy igényli. Most annyit teszek, hogy hagyom, hogy a szájába vegye a kezem, vakarássza, masszírozza vele az ínyét. Van ilyen kis két ujjra húzható kesztyű, azzal lehet mosni, masszírozni, vakargatni neki, ezt is beszerzem hamarosan. Nem mernék a nyakába kötni semmilyen borostyánt, mert bár tudom, hogy egyenként csomózzák, meg direkt nekik készítik, én veszélyesnek tartom. Nem gondolom, hogy a borostyán a nyakában többet érne, mint egy gyógyszer, vagy egy homeós valami. Annál azért fejlettebb már a tudomány, hogy még mindig babonákkal, meg kabalákkal akarjunk fájdalmat csillapítani.

2014. nov. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
48%

Sajnos érdemi információval nem tudok szolgálni, mert még nincs sajnos gyerekem. De kedves Válaszolók! Van az alternatív gyógyászatnak egy ásványokkal, kristályokkal gyógyító ágazata is, és ha valaki ebben hisz, akkor hadd használja a borostyánláncot, ha akarja. Nekem is voltak ismerőseim akik használták, és nem fulladt meg egyik gyerek sem, mert vigyáztak rá. Ez kb olyan, mint egy vallási vita, ha valaki nem hisz benne, attól még más hihet. Én is hiszek benne ellenben a homeóban egyáltalán nem, más meg azért van oda.

Kérdező! Mielőtt veszel ilyet láncot arra figylej, hogy eredeti borostyánból legyen, ez a legfontosabb, és nézz utána hogyan kell megtisztítani, feltölteni az ásványokat (főleg első használat előtt), a neten is találsz ilyen oldalakat, vagy nézegess gyógyítás ásványokkal könyveket.

Na most jöhet a lepontozás! :D

2014. nov. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!