Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukak a teli hidegben hogy...

Anyukak a teli hidegben hogy oldjatok meg a babaval, ha több helyre is be kell mennetek, mindig le fel vesztitek a baba kabatjat?

Figyelt kérdés
lehet hülye a kerdes,de kisbabam gyülöli a kabatot felvenni szo szerint birkozok vele.Amikor megyünk pl.peksegbe akkor baba kivesz kabi felhuz,1 m a pekseg.kifele kocsiban kabi megint levesz.Közben ordit es kifesziti magat.MAjd megyünk tovabb Posta ugyanez.Kabi felvesz majd 10 perc mulva kabi levesz.Utana boltba stb.ugyanez.Nagyon szenved a baba közben,arrol nem is beszelve hogy egy ilyen utam emiatt kb.3 ora.Vagy ti nem veszitek le a kabit az autoban ugy kötitek be?Nem kenyelmetlen ugy a babanak?
2014. nov. 21. 09:16
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Ja azt elfelejtettem irni hogy autoval megyünk sajnos maskepp nem megoldhato.
2014. nov. 21. 09:17
 2/20 anonim ***** válasza:
Nem veszem le róla a kabátot, főleg ha ilyen rövid útra megyünk. Csak a cipzárt húzom le. Az autóban nem kapcsolok fűtést, vagy csak minimálisat. Még nincs olyan rossz idő, így nem is izzad meg a háta.
2014. nov. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen rövid időkre ne vedd le a kabátot az autóban! Lehet lazítani az ülés biztonsági övén, úgy nem kényelmetlen. Ha hosszabb időre bemegyünk valahova pl. postán sorba kell állni, én leveszem a sapiját és kigombolom a kabátját.
2014. nov. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Az autóban ha hosszabb ótra megyünk, akkor levesszük a kabátot. Ha csak városon belül, akkor marad a kabát. A babakocsiban tavaly beköthető bundazsák volt, így nem kellett nagyon beöltöztetni a gyereket. Ha bementünk egy boltba, akkor csak kihúztam a cipzárt és szétnyitottam a bundazsákot. Így nem izzadt meg. A gyereket se kellett kikötögetni és öltöztetni.
2014. nov. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

mennyi idős az a kisbaba???? h már gyűlöli a kabátot?

:-DDDD


am meg ha autóval megyek akkor télen sincsen rajta nagykabát csak egy vékonyabb átmeneti ....

ha babakocsival akkor vastagabb kabát és max a zipet húzom le meg a sapit veszem le róla

2014. nov. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
36%
Feltételezem, hogy egy év alatti a gyereked ha babának hívod (bár sokan a 26-28 hós!? gyereküket is babának/babócának/stb hívják). Egy egy év alatti gyereknek ilyen időben legjobb az overál vagy a bundazsák amiből nem kell folyton kivenni, betenni, csak lehúzni a zipzárt és kész. A kocsiban sem kell levenni róla nem kényelmetlen neki, főleg hogy ilyen rövid távokon közlekedtek. Nem csodálom hogy szegényke ennyire utálja ha napjában 8-10x van beletuszkolva aztán meg levéve róla.
2014. nov. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
mennyi idős? Az enyém kicsiként bundazsákban volt, szinte teljesen kinyitható, így én ezt csináltam, nem vettem le róla. Ha meg nagyobb és kabátot hord, simán leveszem róla, ez ilyenkor már rég nem problémás.
2014. nov. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Én meleg overált adok rá, minimális alsó ruhával, ha bemegyünk valahova csak lehúzom a zipzárt. Autóban csak icipicit fűtök.
2014. nov. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
5Os, az en babam 3 honapos, de utalja a kabatot, sztem ez nem kirivo. Ezt az oltozkodest viszont nem ertem. Te is igy csinalod?? Napjaban 10szer veszed le meg fel a kabatodat vagy csak a gyerekkel jatszod ezt?:) felesleges szovatni szegenyt, takard ki, huzd szet a kabit, vedd le a sapit, nem kell ennyire tulstresszelni:-)
2014. nov. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
3 hónapos gyerekre nagy általánosságban nem kabátot adnak az anyukák, talán ezért furcsa
2014. nov. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!