Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lidl-es vagy Aldis pelus a jobb?

Lidl-es vagy Aldis pelus a jobb?

Figyelt kérdés
2014. nov. 21. 12:29
 1/6 anonim ***** válasza:
lidlest nem probaltam de az aldis mylove- ot napi szinten hasznalom nappalra, itthonra es mindketten szeretjuk, nagyon bevalt
2014. nov. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod! Mennyire puha ill. nen büdös? Jó a gumírizása és a nedvszívó képessége? Mi most Pennyset használunk, nagyon jó, de iszony müanyag szaga van.
2014. nov. 21. 12:37
 3/6 anonim ***** válasza:
puha es ok a szaga. efyetlen hatranya, h pici, tehat jol kell illeszteni es maratoni idot nem bir kiazas nelkul. ezert hasznaljuk csak nappalra es csak itthonra. a szaga egyebkent jobb a pampers active babynel, amit ejszakara, meg setwra hasznalunk. a gumirozassal sincs baj. a fiam bagyon eros comban, ez nem vag be neki, mig pl a liero comfort igen.
2014. nov. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mi próbáltuk mindkettőt, nekem az Aldis pelenka szimpatikusabb volt, puhább az anyaga, és talán a strapát is jobban bírja.

Mondjuk nálam a zöld Pampers a kedvenc, de hó végén, vagy szűkösebb időkben az Aldisat vesszük inkább.

2014. nov. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Aldisat használtuk mi is éjszakára, nagyon bevált, sajnos csak 5-ös méretig van, mióta nagyobb pelus kell kínlódunk is az éjszakával mert hamar átázik bármilyen másik pelus.

Nappalra is jó lehet szerintem, egy picit vastagabb mint a többi de szerintem nem zavaró. Nekünk nem volt büdös, de olvastam már olyat aki erre panaszkodott.

2014. nov. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon jó az aldis,puha az anyaga és sokáig bírja:)
2014. nov. 24. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!