Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor szoktatok járni sétálni...

Mikor szoktatok járni sétálni pár hónapos babátokkal? Alvás után vagy amikor tudod, hogy aludni fog, délelőtt vagy délután?

Figyelt kérdés

2014. nov. 21. 14:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Az én fiam 8 és fél hónapos. Délelőtt alszik, tízóraizik, utána szoktunk sétálni, ügyet intézni most, hogy ilyen idő van.
2014. nov. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Délelőtt is, délután is sétáltunk icipici korától kezdve. Délután kezdetben fürdés előtt (bár az kora ősz volt, tehát 6-fél hét körül még tök jókat lehetett sétálni), később ahogy felébredt, lementünk levegőzni. Délelőtt meg ébredése után olyan másfél órával, mert tudtam, hogy akkor alszik 20 percet lent, és délben szépen elalszik 3-4 órát is akár, és elkerüljük az alvás előtti nyűglődést. :) Valahogy így. Nagy már (2 és fél), szóval csak saccperkábé. :)
2014. nov. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2,5 hós a lányom leginkább délután megyünk ki evés után. Mindig elalszik a kocsiban. Most épp felújítás van a felső szomszédnál akárhányszor letettem ma aludni 10 percen belül felébredt a hangzavarra. Már alig váromhogy kimenjünk sétálni, hogy aludni tudjon szegénykém, mert így csak szenved.
2014. nov. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

kezdetben csak alváshoz (szinte egész nap(de még éjjel is), csak etetni jártunk haza, mert csak babakocsiban aludt :()



most meg alvás után, mert már meg nem alszik babakocsiban, max míg be nem érünk egy boltba,vagy postára, stb, 10-20 percekre elpilled(addig tart az út), kijőve nem alszik vissza.


most is alszik, én meg ülhetek mellette itthon


ha valami sürgős, fontos, akkor kockáztatva van, hogy nem fog aludni, kimerült, nyűgös lesz

2014. nov. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
felváltva jártam délelőtt-délután, alvás szempontjából teljesen mindegy volt, mert a kocsiban kb. 10 perc alatt mindig bealudt
2014. nov. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

*most 6hós

(kb 3 hónapos koráig volt levegő és babakocsifüggő az alvás)

2014. nov. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kb. 8 hónapos koráig alvóidőben mentünk, utána hol így, hol úgy, ahogy elkezdett mászni és nyár lett, már mindig ébrenléti időben mentünk a játszótérre.
2014. nov. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!