Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan oldanatok meg ezt a...

Hogyan oldanatok meg ezt a nehez helyzetet?

Figyelt kérdés
2 het mulva vissza kell mennem dolgozni,kisfiam most 1 eves.Több honapja probalom leszoktatni a ciciröl napközben de sajnos nem sikerült.Nem tudom mit tegyek,mert hiaba eszik fözeleket stb.utana addig sir amig nem kap cicit.Nincs valasztasi lehetösegem vissza kell mennem anyagi okok miatt.Szerintetek hogy vigyem el igy bölcsibe?
2014. nov. 21. 20:54
 1/8 anonim ***** válasza:
69%

bölcsiben nem leszel ott, így nem tudja tőled kérni. minden más lesz, remélhetőleg nem okozmajd neki gondot. reggel szoptasd meg, meg amint hazaértek :)

ők még könnyen alkalmazkodnak :)

2014. nov. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
két hét múlva dolgozol és még el sem kezdtétek a bölcsibe szoktatást? -akkor gyorsan kiderülne, hogy hogy viseli cici nélkül.
2014. nov. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ìgy nem lehet leszoktatni, hogy ő kihisztizi magának te meg odaadod. Ne adj neki és kész, vond el a figyelmét, csináljatok mást.
2014. nov. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az enyém is még cicizett amikor bölcsibe került. Nem volt belőle semmi probléma, nem kell előre leszoktatni. Fel se merült, hogy a bölcsiben kellene neki a cici. Hétvégén, esténként, reggelente még kérte, de napközben a bölcsiben egyáltalán nem. Sőt amikor egy betegség miatt anyukámnál kellett lennie pár napot nekem meg dolgozni kellett, akkor sem volt belőle gond. Amint meglátott rámcuppant, de másoknak nem csinálta a műsort.
2014. nov. 22. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kedves Utolso!köszi most megnyugodtam.amugy mit adnak nekik a bölcsiben enni?hetfön kezdödik a beszoktatas.NApi 4 5ször akar cicizni de ha nem en vagyok otthon es a ferjem megeteti akkor is keri utana a cicit.ezert aggodok.addig sir amig nem kapja meg
2014. nov. 22. 07:31
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Hát, nagyon sajnállak, ez borzalom amúgy, hogy sok anyukának nincs más választása, és ilyen kicsi babát bölcsibe kell adjon.

Biztos, hogy nagyon megviseli őt is, és Téged is, kitartást kívánok. :(

2014. nov. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem meg nem kell ezt túldimenzionálni, meg sajnálkozni, meg stb. Vissza kell menni dolgozni, ez van, más helyeken meg ez a normális nem a 3 évi otthon ücsörgés. 1 éves gyereknek már mindent kell ennie, így a cici neki már nem táplálék, nyilván, ha hozzászokott, hogy mindig kapja, akkor kérni is fogja.

Szóval ahogy írtad vagy következetes leszel és nem engedsz a hisztijének vagy pedig továbbra is adod neki aztán majd kiderül mi lesz a bölcsiben. Viszont az utóbbi megoldás nem valószínű, hogy jó ötlet, mert, ha ekkora hisztit képes csapni a cici miatt valószínű a bölcsibe is nehezebben fog beszokni.

2014. nov. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
*ahogy írtam
2014. nov. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!