Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek mennyit jár el a gyerek...

Kinek mennyit jár el a gyerek apja buliba és inni?

Figyelt kérdés
Mennyire ittas,milyen sűrűn megy el?Kikkel?Mikor megy haza?És ti eljártok anyukák?
2014. nov. 21. 21:29
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem jarunk kulon. Ha valahova megyunk, akkor egyutt. Egyedul evertekelo vagy evzaro vacsorakra megy el a ferjem, amit a munkahelye szervez, viszont azt is csak azert, mert rossz neven venne a fokonseg ha nem menne, foleg hogy o is a vezetoseghez tartozik. Inni nagyon ritkan es keveset szokott.
2014. nov. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
84%

Semennyire nem jár el, és soha nem iszik.

A kikapcsolódás nálunk közös program.

2014. nov. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Egyikünk se jár bulizni, ő már bulijait régen kiélte, én meg sosem szerettem és nem is jártam. Nekúnk az a buli ha hegyet mászunk amit már várunk de még a 9 hónaposunkkal még nem akarunk menni. Sosem ittas nagyon ritkán iszik egy sört itthon mást nem. Én pl ma is elmentem itthonról, ilyenkor beülök vmi plázába zenét hallgatok olvasok akármi kicsit magamba vagyok.
2014. nov. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Szinte soha nem megyünk külön szórakozni.

Inni keveset szoktunk. Buliban egy-egy sört. Otthon borozni szoktunk, de egy poháron ketten osztozunk.

2014. nov. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Évente kb 2-szer megy a régi haverjaival valahova, tejfakasztó buli, legénybúcsú, ilyesmi, kb 2 sört iszik egy alkalommal, nem iszákos egyáltalán.
2014. nov. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

A mostani férjem semennyit nem jár el itthonról. Ha van szabadideje azt velünk/velem tölti. Én sem szoktam eljárni sehova. Programok azok mindig közösek nálunk.



A volt férjem folyamatosan a haverokkal kocsmázott, ivott. gyakorlatilag minden késő este részegen ért haza. Elegem lett abból az életből, nem tudott megváltozni és nem is akart.

Jól döntöttem, mert tisztán látszik a két férfitípus közti különbség.

Míg a volt férjem sosem csinált közös programot velünk és csak az volt a lényeg hogy minden este haverozzon, a mostani férjem még a munkahelyéről is felhív hogy hiányzunk neki a gyerekekkel, siet hozzánk haza, mi vagyunk számára az elsők minden tekintetben. Sosem volt az a nagy bulizós fajta.

2014. nov. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Minden második fél évben 2x, munkahelyi zárt bulik...

Cserébe én is elmegyek :)

Egyébként mi mindig is külön jártunk 12 év alatt talán 4x voltunk együtt és abban benne van az esküvő is...

2014. nov. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
78%

Mi elég fiatalok vagyunk így szoktunk eljárni. Havi 1x külön és 1x a közös barátokkal. Én nem nagyon iszok max 1-2 pohárral a párom néha becsiccsent de olyankor is normális csak vidámabb egy fokkal.


Én nem kértem tőle soha se hogy hanyagolja a barátokat de ő ha tud inkább együtt van velünk. Közös programot is csinálunk. :)

Mondjuk az én részemről ez most abba marad mert végre sikerült a Kistesó! :)

2014. nov. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

2-3 alkalommal megy el évente nélkülem. Mivel csak ilyenkor iszik, rendesen meg szokott rajta látszani. Este 8-9 körül haza szokott jönni.

Én nem járok el sehová, bár igényem lenne néha.

2014. nov. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Nem jár el sohasem. Sportolni heti 2x elmegy, de aztán jön haza. Egyedül jár edzeni is. Antialkoholista, és utálja a bulikat is. Akkor sem bulizott, amikor megismertem. Én sem. Én kikapcsolódásból olvasok, sétálni járok, és nem iszom én sem alkoholt. Szilveszterkor sem.
2014. nov. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!