Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babámat féltem más gyerekektől...

Babámat féltem más gyerekektől, hogyan küzdjem ezt le?

Figyelt kérdés
holnap is jönnek hozzánk, már rettegek...
2014. nov. 21. 21:47
 1/10 anonim ***** válasza:

Mennyi idős baba?

De mitől félsz?-hogy elkap valamit, hogy hozzáérnek, vagy mitől?

2014. nov. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz. Nem fogod vinni játszótérre? Hogy viszed orvoshoz ott is vannak mások??? Jaj szegény gyerek ...
2014. nov. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Járunk orvoshoz lényegében havi szinten...Városba is minden nap tömegközlekedéssel. Minden hónapban megyünk beszélgetős csoportba is de ott még csak az ölembe ül.

7 hónapos korrigáltan 4

Most hogy elkezdett kúszni, nem lehet ölben tartani...itthon egyébként sem meg nem is akarom de fogalmam sincs mi lesz holnap. Kicsi gyerekek jönnek 1 és 1.5 évesek...tipikus rosszcsontok..

Nem tudom pontosan, nem attól félek hogy ránéznek megsimizik egyebek, kicsit a betegségektől de tudom azokon egyszer át kell esnünk, inkább hogy csúnyán nyúlnak hozzá, hevesen, erősen...nem tudom megfogalmazni...ilyen hülye tévképzeteim vannak hogy megtapossák, vagy megverik nem is értem mi van velem...

2014. nov. 21. 21:57
 4/10 anonim ***** válasza:
fejtsd ki bovebben, mert igy nem tudjuk, pontosan mit ertesz ez alatt. az egyetle. fiam kesei gyerek, valoszinuleg egyke is marad epp ebol kifolyolag. en pont emiatt nagyon orulok, ha gyerektarsasag van korulotte. 1-2 rosszabb tapasztalattol eltekintve a gyerekek go bsege nagyon jo erzekkel kozelit hozza es teremt kapcsolatot vele. a 15 hos fiam pedig teljesen felvillanyozza a gyerektarsasag
2014. nov. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
De hát nem hagyjátok őket felügyelet nélkül, úgyis vigyázol rá, nem lesz semmi baja.
2014. nov. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

aha. te legyel ott mindig reszben a gyerekedre vigyazol kozben, reszben mindket felet a helyes iranyva terelgeted. szep szoval a mas gyerekenek is elnagyarazhatod, h ezt cagy azt nem szabad es miert nem szabad csinalni

egy egyeves meg nem lehet "rossz gyerek"

2014. nov. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Átérzem...Az én keresztfiam és nagyobbik lányom közt másfél év van.

A kisfiú elég agresszív, amikor a lányom 9-10 hónapos volt, és itt voltak,vagy mi mentünk el hozzá,minden perc úgy telt hogy rohantunk utánuk. Számtalanszor volt hogy a lányom ült az ölembe, keresztfiam jött,hogy meg akarja ölelni, ehelyett adott egy fülest neki.És tényleg akárhogy magyaráztuk el a keresztfiamnak hogy nem szabad mert fáj a kisebbnek, még jobban csinálta volna.

Már most a lányom 2,5éves, k.fiam 4 de még most is van hogy nekimegy szándékosan és fellöki..igazából annyit tehetsz hogy ott leszel a nyomában a babádnak,és vigyázol rá!

2014. nov. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nálunk nagyobbak a vendégek gyerekei akik nagyon emelgetni, meg ölelni akarják a babámat és minden anyuka engedi nekik, nem szól a saját gyerekükre, hanem nevelően, felelősségteljesen segít benne, én meg nem merek más gyerekére szólni, meg stb hát nekem olyan izzasztó pillanatok ezek, de nem akarok senkit, pláne anyákat megszólni.
2014. nov. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
*5 és 9 évesek más anyukák gyerekei
2014. nov. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
8. Nekem is hasonlò a problèmàm. A csalàdban van 3 kislàny, ők ölbe akarjàk venni, de fèlek hogy leejtik, ezèrt nem engedem.
2014. nov. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!