Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan lehet becézni az Alexa...

Hogyan lehet becézni az Alexa nevet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Én 24 hetes kismama vagyok,és kislányunk lesz.A névválasztás elég nehezen megy.Az Alexa nagyon tetszik nekünk,de nem lehet becézni.Egy becézést találtam és ez a Lexi,de ez hasonlít a Lessire.Olyan kutyás név-szerintem.

Ha van valakinek ötlete hogyan lehet becézni az Alexát,ami jól is hangzik,kérem írja meg!

Köszi!

Sziasztok!


2007. okt. 26. 19:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

szia,


Szandi is lehet, de ez meg a szandál becézése. :) Vagy Alex, de ez meg fiús. a Lexi nem rossz és még jól is hangzik.

Én fiú nevet találtami ki a csemeténet, ez a Benjámin, ami becézve ugye Bendzsi, mint a kutya, de maga a név nagyon tetszik. Végül is egyenlőre még nem hasznosítottuk, mert kislányunk lett. Majd legközelebb.:)) Kellemes babavárást kívánok.

2007. okt. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőm lánya is Alexa. 4 évesen az óvodában kezdték el becéznií. Lexa. Szerintem elég különleges a becézés is. Bár 4 éves koráig az összes elképzelhető módon becézték kis szöcskétől a tunyacsápig minden volt a gyerek. Szerintm születése után úgyis eldől hogyan becézitek.
2007. okt. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Lexi kutyás?? :O

Szerintem egyáltalán nem! :) Én inkább egy szép, magas vörös hajú nőt tudnék valamiért elképzelni a név mögé. =)

Olyan komoly "üzletasszonyos"!

2011. jan. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Hát én Alexa vagyok és még senkinek nem merült fel hogy olyan "kutyaneves". De egyébkéni Alcsinak is szoktak becézni!:)
2011. márc. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 AlexavokXDD válasza:
100%

Szia engem Ale-nak becéznek de Alinak is meg néha

Alexinek de a Lexinek nem hívtak. Nem is rossz ötlet.

2012. okt. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Lexi, Ali.
2017. nov. 23. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Már nem aktuális gondolom, de én is Alexa vagyok. Vannak akik automatikusan Szandinak neveznek. Eleinte magyaraztam, hogy a nevem Alexa, és nem Alexandra. Mostanság inkább rájuk hagyom. Mindenre hallgatok már. A barátaim Lexi, Lexa, Alszus, Lexus, Alsza. Amelyik éppen a szájukra jön. De a leggyakoribb a Lexi/Lexa
2018. febr. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Lexa, Ali, Szandra, Szasza, Szandi, Lexus

Engem ezeken a neveken szoktak becézni.:) Bevallom nem mindegyik a kedvencem, de hát ez van.

2018. márc. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!