Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen ajándékot vigyek egy 8...

Milyen ajándékot vigyek egy 8 hónapos kismamának?

Figyelt kérdés
Van egy korábbi főnököm, aki most várja első kisbabáját. Jó ideje nem találkoztunk már, de mindig is jó kapcsolat volt köztünk. Jövő szombatra meghívott magához és ügy gondolom illene vinni valamiféle ajándékot. Olyan ajándékot szeretnék vinni, ami tényleg a hasznára válna, nem pedig valami közhelyes sablon dolgot. Mi az, amire egy kismamának valóban szüksége van vagy esetleg később szüksége lenne? Úgy 5-8 ezret szánnék rá.

#kismama #ajándék.látogatás
2014. nov. 23. 14:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Pelenka (mikor terhes voltam mindent kaptam csak ezt nem, pedig nagyon örültem volna neki 😊 )! Lehet csináltatni ilyen pelenka tortákat, vagy csomagokat (egy kis törölköző, csörgő játék, kisruha) ! Ami még állandó fogyóeszköz a popsitörlő (dm-ben van 4db-os babylove popsitörlő 1600-ért)! Persze lehet venni mindenféle cukimuki rucikákat, meg kiscipőt, de én mindig jobban örültem a hasznosabb dolgoknak! Persze nem tudom hogy milyen viszonyban vagytok! Barátnőm is csupa hasznos dolgokat kapott tőlem és nagyon örült.
2014. nov. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én nem igazán örülnék ha valaki nekem pelenkát popsitörlőt meg ruhát venne. Mindenkinek más fajta pelenka popsitörlő jön be és ruhánál mindenkinek más az ízlése.
2014. nov. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Na jó,de egy 8 hónapos kismamának lövése sincs hogy melyik pelenka meg p.törlő jön be mivel még nem tapasztalta meg! Azt egyébként is gyereke válogatja! Én második babámat várva ezeket hasznosabbnak tartom mint bármilyen cuki játékot, vagy sablonplüsst!
2014. nov. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
pampers pelussal nem lehet mellé fogni :) vinnék egy newborn vagy 3-6 kilósat kis csomagot, meg én ami nagyon szerettem volna venni a fiamnak és fogok is, egy névre szóló nagyobb vastag plédet. neten 2500ft körül van a 100*120as. ha tudod a nevét a babának akkor jó ötlet szerintem, vagy akár név nélküli is tökéletes aranyos mintával. vagy kiságyra hordózóra tehető plüss játékot. cumit nem vinnék, kitudja mennyire ellenzi. meg neki is vinnék valami apróságot, pl csokit, vagy sütit...stb.
2014. nov. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
53%
Jesszusom, nehogy már pelenkát vigyél neki! Inkább valami olyat, amit kimondottan a kismama tud használni, vagy amit ő szeret. Hozzá mész látogatóba, akkor neki kedveskedj. Egyébként sokan panaszkodnak arra, h babalátogatóban mindig csak a babának visznek dolgokat, az anyuka meg levan...
2014. nov. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Vegyél neki egy kisbaba naplót amibe a pici születése után bele tudja írni,h mikor fordult át először a baba,mikor mosolygott stb fotókat is lehet beleragasztani.Fényképalbum vagy lehet venni olyan képkeretet,hogy 12 kis képet kell belerakni,mikor első hós a baba,mikor 2, egészen a 12. hóig!
2014. nov. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Téényleg olyat vegyél ami a kismamának szól: szopi párna, mellszívó, szopi melltartó! Ezek sokkal jobbak mint egy pelustorta! :) Másra nagyon nincs szüksége egy leendő anyának! És így érzi hogy ő nincs letojva!

(Ez irónia volt!) :)

2014. nov. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát ezek a szopis dolgok elég intimek,én tutti nem vennék a volt főnökömnek!
2014. nov. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Finom csoki, bon-bon, gyümölcs, tea, fényképalbum, habfürdő, fürdőgolyó, szép törölköző, teás csésze, puha takaró.
2014. nov. 24. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én vennék neki egy DM-es vagy Rossmannos vagy Brendonos ajándékutalványt és azt vásárol rajta amit akar és amire szükségük van/lesz!
2014. nov. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!