Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen következménye lenne...

Milyen következménye lenne nálatok, ha rajtakapnátok a dadát (aki éjjelente vigyáz a babára, hogy te tudj aludni), hogy begyógyszerezi a kisbabádat, hogy tudjon aludni?

Figyelt kérdés
2014. nov. 23. 19:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%

Nem vigyáz dada a gyerekemre azért, hogy én tudjak aludni. Ez elég alapvető dolog, hogy ha este sír, én kelek hozzá, mert én vagyok az anyja.


DE, ha megőrültem és dadát fogadtam, aki gyógyszerezi a gyerekem, a minimum, hogy feljelenteném érte!

2014. nov. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
Velem ilyen nem fordulhatott volna elő, mert nem bíztam soha idegenre a csecsemőkorú gyermekemet, azért hogy aludjak (egyébként más okból sem). A helyedben viszont feljelenteném.
2014. nov. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
nehéz elképzelni a szitut. Milyen gyógyszert adhat? Mondjuk más tészta a nurofen, megint más a dormicum... Feljelenteném az biztos és többet nem jöhetne a gyerek közelébe.
2014. nov. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%

Én először elgondolkodnék, hogy miért is fontosabb az, hogy én pihenjek, mint az, hogy a gyermekem ne egy vadidegennel töltse az éjszakáit. Majd, ha ezt tapasztalnám, megint azon gondolkodnék, hogy ez az én hibám, mert sokkal fontosabb a magam kényelme, és kipihentsége, mint a gyermekem. Ezután első körben állcsúcson vágnám a dadát, aztán szépen följelenteném.

Nem akarok ismeretlenül ítélkezni, de ez nálam kiverte a biztosítékot. Alig akarom elhinni, hogy van ilyen "anyuka", mint te.

2014. nov. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
50%
itt egyedül te vagy a hibás, senki más. Most őszintén, minek kellett az a gyerek?
2014. nov. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
56%
Egyébként meg ez egy eszetlen provokáció. Menj eludni, holnap röpdoga lesz bioszból. Joéjt
2014. nov. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
50%

Mivel gyogyszerezte be es mikor, hanyszor?Baratnom sajat gyerekenek adott nurofent (allitolag attol elaludt), de csak ha mar orak ota uvoltott es o total kivolt mar a sok ringatastol, setaltatastol, razastol.

Egyebkent en semmilyen gyogyszrezest nem turnek, ha azt nem fajdalomcsillapitasra, kohogescsillapitasra, szelgorcsre adnak.Kerdes miert nem kerdezett meg rola (en megalapodtam volna vele mikor es mit adhat, mikor kell mindenkepp engem megkerdeznie).

Ha rendszeresen gyogyszerezte kirugnam es lehet fel is jelentemen, rwferenciat nem kapna es minden forumon (ha van olyan ahol dadakat keresnek ajanlanak jeleznem hogy x.y. gyigyszerzte a gyerekemet (de megneveznem azt is mivel).

Egy uj dadanal ezt alapbol tisztaznam.

Ha a dada megbano es nincs mas lehetseges dadad es valojaban o ezt normalisnak gondolta es csak errol soha nem beszeltetek

2014. nov. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Úristen! Ez nem az én történetem! Pontosan úgy gondolom , ahogy ti! Vegyük úgy, hogy ez egy elméleti kérdés... Van lehetőség ilyen esetben feljelentést tenni?
2014. nov. 23. 20:03
 9/12 anonim ***** válasza:
51%
7-es voltam a vege lemaradt:ha soha nem beszeltetek ilyenrol beszeld meg vele, tisztazd, hogyan akarod es higy ha meg egyszer ad neki valamit a megkerdezesed nelkul, akkor felmondasz neki.
2014. nov. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
48%
Igen lehet feljelentést tenni, ezt úgy hívják kiskorú veszélyeztetése.
2014. nov. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!