Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti használtatok/fogtok használ...

Ti használtatok/fogtok használni bébikompot?

Figyelt kérdés
Szabad?Egészséges? Összevissza hallok mindent, de nekem volt kiskoromban.

2014. nov. 24. 09:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Én is úgy olvastam, hogy káros. Nem volt és nem is lesz, nem csak emiatt, hogy ezt olvastam. Én a szabad mozgásban hiszek.
2014. nov. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt kiskoromban kompom, baom nem lett belőle. De az én gyerekeimnek már nem volt. Mindkettő hamar megtasnult egyedül járni, ügyesek voltak. Barátnőm gyerekének van, de az meg nem hajlandó benne lenni, visít benne. Én azt mondom, teljesen fölösleges.
2014. nov. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem itt is össze-vissza fogod hallani.

Lányomnak nem volt bébikompja, nem tartottam fontosnak.

Unokaöcsémnek volt bébikompja, sógornőm jónak tartotta.

Mindkettő gyerek 4 éves és makk egészséges, járásuk tökéletes.

2014. nov. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
41%
Én úgy gondolom, hogy nem lesz a gyerekeimnek.
2014. nov. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
73%
nekünk van, úgy kaptuk... kb napi 2-3-szor 10 percet van el benne a fiam, igazából én aszért szeretem, mert ahogy az ölembe veszem folyamatosan ugrálni akar és nem sokáig bírom tartani a 8 kg-át :) ott kiugrálja magát utána kiveszem és megyünk le a földre játszani... védőnő volt itt pár hete és meglátta a kompot ő azt mondta nem baj ha kicsit benne van, de ne az legyen, hogy órákat abban van, mert állítólag lábujjhegyen kezd el megtanulni járni (rokonságban több gyereknek volt egyik se járt lábujjhegyen) de más káros hatását nem mondta.. de mint írtam sokat nincs is el benne, igazából ha nem kaptuk volna én nem hiszem hogy vettem volna magamtól...
2014. nov. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
89%
Nem használtuk és a másodiknál sem fogunk. Én is azt olvastam, hogy nem egészséges, kockáztatni nem akartam, illetve feleslegesnek is tartom - kevés ideig használná és sok helyet foglal. Szóval biztos élvezné, de küzdjön csak a gyerek és tanulja meg elsőnek a saját eszközeit használni a közlekedésre :)
2014. nov. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
39%
Veszélyesnek tartom, mert sokkal nagyobbat lehet vele esni, mint nélküle. Ezen kívül még felesleges is. Soha nem fogok ilyet venni.
2014. nov. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Mértékkel ez sem káros mint a rugós hinta kb napi 20 percet mondott nekem az ortopédus.Használtuk mert előbb ült magától mint mászott de addig amíg halaszthatatlan dolgom volt a konyhában és nem maradt nyugton.Semmi baja sincs már lépeget bútorok mellett és próbál önállóan állni(8 hós)így már nem használjuk.

Venni nem vennék, ezt is kaptuk.El vannak nélküle és ha sok a küszöb nagyon balesetveszélyes.

2014. nov. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én nem akartam, de anyuékkal ezt nem osztottam meg és ők vettek egyet hozzájuk. A kisfiam nagyon szerette, végre eljuthatott mindenfelé. Beadtam a derekam, vettünk itthonra is, napi fél órát volt benne max mert bár szerette, egy idő után uncsi volt neki. Nem is baj, hogy többet nem akart benne lenni.
2014. nov. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Egyvalamit kértem a nagyszülőktől, hogy ne vegyenek a fiamnak: bébikompot. Káros és ráadásul teljesen felesleges.
2014. nov. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!