Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi ideig vagytok lent 12...

Mennyi ideig vagytok lent 12 fok körül babátokkal?

Figyelt kérdés
13 hónapos a lányom. Elég hideg van kint. Az is elég ha a teraszon vagyunk szerintetek? Ugyanúgy levegőzik!? Csak annyi hogy nem sétálgatunk lent. Max estefele tudunk kimenni 1 órácskára.
2014. nov. 24. 11:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
53%
Fél-1 órát vagyunk kint ilyen hidegben de nem minden nap. Az is elég persze ha csak a teraszra mentek ki.
2014. nov. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Egy órát vagyunk kint minden nap. Ha jobb idő van akkor délután is még egy órát. Persze az is jó, ha a teraszra kiteszed-persze ha nem a nagykörútra néz az erkélyed :D
2014. nov. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
3 hós a lányom, jól beöltöztetem és min. 1 órát vagyunk kint minden nap. Sztem nincs még olyan hideg. Mit fogtok szólni ha megjön az igazi tél és a minuszok?
2014. nov. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
A parkra néz. Csak ugyebár nem tud futkározni. Ez aggaszt engem.
2014. nov. 24. 11:36
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Annyira hideg még nincs, harisnya pulcsi overál, s 1-2 órát is kint lehet lenni! Mi minden nap visszük a nagyot oviba reggel, majd 9-11 kint vagyunk a 16 hónaposommal, s még mindig van a játszótéren 6-8-10 hasonló korú gyerek kint.

Mi lesz veletek télen?

2014. nov. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
69%
Ez csak a te lustaságodon áll, leviszed-e...
2014. nov. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

mi is kimegyünk minimum 1 órát. pl tegnap, sétáltunk egy fél órát, azt leültünk a parkba, a fiam elaludt én meg végig telefonáltam a családomat. fél órát ültünk azt után megint egy 20-30perc séta haza. és télen is ezeket a köröket fogjuk járni, hóba. szerzek megfelelő szerkót, babakocsi zsákot...stb.

az utolsónak igaza van. ez az egész az anya kedvétől függ...nekem is van hogy nincs kedvem hozzá, és a fiam is utál öltözködni, tehát az elindulásig elég nagy harc van, utána persze jó, és van nap mikor ehhez a küzdelemhez nincs kedvem, de muszáj. tehát öltözz fel és bugyoláld be a picit és irány.

2014. nov. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem attól függetlenül, hogy hideg van szüksége van arra, hogy levegőzzön, futkározzon. Én a fiammal minden nap 1 órát levegőn vagyunk, ő 15 hónapos. Jól beöltöztetem és indulunk.
2014. nov. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

7es vagyok.

akkor nem megyünk el itthonról ha esik az eső, nincs esővédő a kocsihoz, vagy nagy szélben, és majd erősebb hóesésben és méteres hóban. de amúgy minden rendben.

2014. nov. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Mi is kb. 1-1,5 órát vagyunk kint, speciel én fázósabb vagyok a gyereknél. :)

18 hós, imád futkorászni, motorozik, vagy csak sétálgatunk, gyűjtögetünk.... Én minden nap megerőltetem magam (pedig nincs minden nap kint lenni) kivétel ha esik- fúj, de akkor is KELL a friss levegő neki (is).

2014. nov. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!