Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hematómától lehet vagy csak...

Hematómától lehet vagy csak véletlen egybeesés?

Figyelt kérdés
Elèg nagy pukli van a babàmfejèn, ès olyan mintha amikor nyomàs èrnè a hematomàt beremegne a baba szàja. Ezt ma vettem èszre, eddig is beremegett napi egy-kèt alkalommal, de ma pont akkor amikor esetleg megnyomhattam a puklit. Ez jelenthet bajt? Hol tudom megvizsgàltatni? Vagy mèg vàrjak vele? 3 hetes baba
2014. nov. 24. 20:09
 1/3 anonim ***** válasza:
mitől van haemoatóma egy 3 hetes baba fején??? azért nem mindegy, hogy került oda, így nehéz választ adni. orvos már látta?
2014. nov. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szülès közben elakadt a baba es akkor keletkezett. Korhàzban csináltak ultrahangot azt mondtàk minden rendben, semmit nem kell vele csinàlni majd felszìvódik. Azóta hàzi gyerekorvos is látta,tapogatta ô is azt mondta 6hetes koràig fel fog szìvódni.
2014. nov. 24. 20:59
 3/3 anonim ***** válasza:
akkor nem :) ha valami ütés érte volna, akkor azt írtam volna, hogy lehet, vidd orvoshoz, de így nem hiszem, hogy elnne összefüggés
2014. nov. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!