Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3és fél hónapos kisfiam arcán...

3és fél hónapos kisfiam arcán kis piros pöttyök jelentek meg. Vajon mitől?

Figyelt kérdés
Hason alszik és a gyerekorvos szerint jön a foga. Ömlik a nyála, hason alvás közben lesz alatta a matracon egy kis tócsa, amibe beleteszi a fejét. Elképzelhető, hogy ettől vannak a pöttyei? Mit tudok vele csinálni? Mivel kenjem és hogy oldjam meg, hogy ne nyálban aludjon?

2014. nov. 25. 07:48
 1/9 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam, hogy nem táplálok még hozzá semmit, nem használunk új krémet, fürdetőt, semmi olyat, amivel eddig ne találkozott volna a bőre. Sehol máshol nincs rajta ilyen, csak az arcán.
2014. nov. 25. 07:54
 2/9 anonim ***** válasza:
Én fiamnak is sokat volt pöttyös az arca, a női hormonok is okozhatják ami a tejjel át megy. Sosem volt annyira csúnya, hogy kezelni keljen, így én " nem foglalkoztam" vele. Nyálban alvást azzal tudod befolyásolni, hogy időnként arrébb teszed az ágyban, pelenkát teszel a kis feje alá. Illetve (de akkor már nagyobb volt) amikor jött a foga a kis álla volt folyton csúnya piros és én vékonyan gyógyszertári vazelinnel kentem be neki az állát. (nem az ápolás miatt, hanem hogy lefolyjon a nyál róla)
2014. nov. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Tápszeres, így biztos nem a tejjel megy át neki. Most olvastam, hogy lehet, hogy koszmó.
2014. nov. 25. 08:42
 4/9 anonim ***** válasza:

Koszmo?

Az nem lehet.Az a hajas fejbőrön van nem az arcán.

Esetleg nem váltottatok más tápszerre?

2014. nov. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A koszmó egy gomba, ami az arcán, nyakán, hátán, pelenkában, füle mögött és a fejbőrén is megjelenhet. Ugyanazt a tápszert kapja, mint eddig.
2014. nov. 25. 13:24
 6/9 anonim ***** válasza:

Ne haragudj,de nem jól tudod.

Linkelek egy helyet,de akárhol bárhol máshol is megnézheted:

[link]

2014. nov. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Én meg innen vettem amit írtam:)

Csak abból gondolom, mert nézegettem képeket erről a kipirosodott arcról és egy kisfiú arca pont olyan piros, mint az én babámé és írják, hogy koszmós.

[link]

[link]

2014. nov. 25. 16:19
 8/9 anonim ***** válasza:

Jah igen,eléggé félreérthető oldalak vannak:(

A koszmó egyfajta seborrhoea ami a hajas fejbőrön van.

Ettől függetlenül lehet a kisfiad seborrhoea betegségben,ami gyulladt hámló bőr betegség-de nem koszmónak hívják.

Sajnos tényleg sok oldal megtévesztő tud lenni:)

Üdv,

2014. nov. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Rendben, köszi.

Ma is tanultam valamit:)

2014. nov. 26. 06:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!