Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adjak inni 6hós kisfiamnak?

Mit adjak inni 6hós kisfiamnak?

Figyelt kérdés
Vizet,csecsemőteát nem issza meg. A nekünk kèszült teából adhatok neki?
2014. nov. 25. 10:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem adhatsz. Neki csak víz vagy csecsemőtea való.
2014. nov. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Olyan gyümölcsteát adhatsz neki, amiben nincs fekete tea, sem aroma (csipke, hibiszkusz), cukor nélkül. De ha a csecsemőteát nem issza meg, szerintem ezt se fogja. 100%-os almalét esetleg.
2014. nov. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatod a babaitalokat, de azok jó drágák. Hígítsd fel esetleg!
2014. nov. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Felnőtt teát ne adj neki, abban koffein lehet ami nekik nagyon nem jó. Vagy víz vagy babatea, ezek lennének a legjobbak. Ha ezeket nem issza, akkor gyümilevek, lehetőleg általad préselt. De egyébként az enyém se ivott semmit sokáig, pedig kínálgattam mert tápszzeres volt. Én mindig csak vízzel kínálgattam. 9 hósan kezdett el inni magától, egy csapásra hirtelen. Szerintem nálato bis ez lesz, majd egyszer bekattan neki és akkor már jövet víz is, meg fogja inni.
2014. nov. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
6 hónaposan egy kortyot sem ivott még :-) Szoptatsz vagy tápszerezel? Ha szoptatsz akkor adj neki anyatejet, ha tápszeres akkor kínálgasd vízzel. Ha szomjas elfogadja, ha nem szomjas akkor a fejed tetejére is állhatsz, nem fog neki kelleni. Az én kisfiam akkor kezdett lassan iszogatni, amikor már rendesen evett nem szoptattam, és nem kapott tápszert sem. 10 hós volt.
2014. nov. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!