Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszeres kisfiam minden evés...

Zsuzsiicska kérdése:

Tápszeres kisfiam minden evés után kakil de szegénynek már ki is csipte! Normális, hogy ennyi széklete van?

Figyelt kérdés
eléggé aggódom!

2014. nov. 26. 14:29
 1/7 A kérdező kommentje:
elfelejtettem írni,hogy 5 hetes!
2014. nov. 26. 14:30
 2/7 anonim ***** válasza:

Mikor már tápszert kapott a babám ő már nem kakilt minden evés után. Szerintem kérdezz rá a dokidnál vagy a védőnődnél a biztonság kedvéért.

De rögtön tedd tisztába és jó alaposan kend be neki, hogy ne csípje.

2014. nov. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális, kisfiam se kakilt minden evés után. Szerintem meghajtja, nem jó neki. Kérj másikat. Bepanthennel vagy Sudocremmel kend be neki.
2014. nov. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
de már születése óta ezt a tápszert kapja. nem hisze,.hogy a tápszerrel lenne a gond :(
2014. nov. 26. 16:33
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy laktózérzékeny? Vannak babák, akik azok, és nekik olyan tápszer kell, amiben nincs laktóz.
2014. nov. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Laktózérzékenység! Tünetei: sok, hígabb, savas széklet. Kisfiamnál is így vettük észre, igaz, nála 1 éves kora után jött elő. Egyre többször kakilt a napi 1 helyett, olyan savasat hogy azonnal kimarta a bőrét is, nagyon sírt szegény. Irass laktózmentes tápszert az orvossal.
2014. nov. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ma elvittem a dokihoz és ő is laktózérzékenységre gyanakodik ugyhogy ma vettünk új tápszert :) reméljük ez bevállik!
2014. nov. 27. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!