Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbabam 9 hos es nagyon...

Kisbabam 9 hos es nagyon durvan harap! Kint van 4 foga es szo szerint ugy belem harap hogy sirnom kell a fajdalomtol! Miert van ez?

Figyelt kérdés
2014. nov. 26. 17:55
 1/3 anonim ***** válasza:

MIKOR harap? Szoptatás közben vagy csak úgy játékból?


Semmiképpen se türd el, hanem minden esetben ha harap, AZONNAL tedd le, és mondd meg, hogy ez neked fáj.

Rövid idö alatt megtanulja az összefüggést és leszokik róla.

2014. nov. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Próbálgatja a fogát. Szólj rá határozottan, ha harap és tereld - fordítsd el a fejét, ilyesmi.


Ez még a jobbik, mert nem is igazán fogja fel, az a ciki, mikor már tudatosan csinálja, és röhög is rajta. Na, engem apa egy ilyen alkalommal harapott vissza.

2014. nov. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Enyém is ilyen idős. Próbálkozik a harapással a kezemen, de amúgy mindent rágcsál, ma az asztalnak állt neki. Én ledugózom a cumival, de sajnos nem sajnos, nem kellett neki sosem, úgyhogy most úgy ahogy már bent hagyja tovább, de elég sűrűn kell visszapakolni a szájába. Amikor engem rágcsál(na), akkor is a "hopp, hol a cumi" és az eltereli. Nem hagyom neki, hogy beinduljon, engem ne harapjon. Rághat ezer más dolgot, ha nem veszem észre persze. Szoptatást befejeztük félévnél, azt nem tudom, hogy kell kivédeni.
2014. nov. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!